Aktualności

RTV Euro AGD i Home&You otworzą salony w Galerii Wołomin!

To już ostatnie dni przed otwarciem pierwszego centrum handlowego w Wołominie. Poziom komercjalizacji obiektu jest bliski 100%. Do projektu dołączy sieci RTV Euro AGD oraz Home&You uzupełniając ofertę sprzętu gospodarstwa domowego oraz wyposażenia domu.

więcej

Galeria Tomaszów już otwarta!

Już dzisiaj Rockcastle i Acteeum otwierają drugi w tym miesiącu wspólnie zrealizowany projekt galerii handlowej. Po otwarciu Galerii Wołomin na początku miesiąca od 27 października, mieszkańcy Tomaszowa Mazowieckiego zyskali  miejsce gdzie będą mogli dokonywać kompleksowych zakupów, ale także  zrelaksować się w kinie, zadbać o swoją sylwetkę w klubie fitness oraz spędzić czas w przyjaznej części restauracyjnej w zrekonstruowanych zabytkowych wnętrzach obiektu.

więcej

Rusza budowa VIVO!Krosno

Już w listopadzie rozpocznie się budowa kolejnego centrum handlowego, realizowanego przez Acteeum Group we współpracy z Immofinanz Group.VIVO!Krosno będzie drugim wspólnym projektem inwestorów a trzecim w Polsce obiektem handlowym pod nazwą VIVO! łączny koszt inwestycji w Krośnie szacuje się na 34 miliony euro.

więcej

Galeria Tomaszów w pełni skomercjalizowana!

Pierwsza galeria handlowa w Tomaszowie Mazowieckim zaprosi klientów do skorzystania z bogatej i kompleksowej oferty już na koniec października br. Stopień komercjalizacji obiektu przekroczył już 98%. Galeria będzie łączyła funkcje handlowo-usługowe z rozrywkowymi.

więcej

Otwarcie salonu Monnari w Galerii Wołomin już za miesiąc!

To już ostatnie tygodnie przed otwarciem pierwszego centrum handlowego w Wołominie. Do grona najemców dołączają kolejne znane sieci. Ofertę odzieżową poszerzyła właśnie marka Monnari.

więcej

«« starsze nowsze »»