Aktualności

Galeria Tomaszów w pełni skomercjalizowana!

Pierwsza galeria handlowa w Tomaszowie Mazowieckim zaprosi klientów do skorzystania z bogatej i kompleksowej oferty już na koniec października br. Stopień komercjalizacji obiektu przekroczył już 98%. Galeria będzie łączyła funkcje handlowo-usługowe z rozrywkowymi.

więcej

Otwarcie salonu Monnari w Galerii Wołomin już za miesiąc!

To już ostatnie tygodnie przed otwarciem pierwszego centrum handlowego w Wołominie. Do grona najemców dołączają kolejne znane sieci. Ofertę odzieżową poszerzyła właśnie marka Monnari.

więcej

Już dzisiaj wielkie Otwarcie Galerii Wołomin !

Już dzisiaj Rockcastle i Acteeum otwierają pierwszy wspólnie zrealizowany projekt galerii handlowej. Od 6 października, mieszkańcy wołomińskiego powiatu liczącego ponad 200 000 mieszkańców mają możliwość zrobienia zakupów w pierwszej, nowoczesnej i długo oczekiwanej galerii handlowej w Wołominie i regionie.

więcej

Wielkie otwarcie Galerii Wołomin już 6 października!

Trwają ostatnie prace przygotowujące obiekt na przyjęcie klientów. W Galerii Wołomin na powierzchni 25 tyś. m kw. znajdzie się 80 sklepów. Centrum będzie łączyło funkcje handlowo-usługowe z rozrywkowymi. Obiekt będzie pierwszym centrum handlowym w mieście i regionie.


więcej

Galeria Wołomin z salonem Pepco!

Grono najemców pierwszej galerii handlowej w Wołominie poszerzyło się o obecną na 5 rynkach europejskich sieć sklepów Pepco oferującą artykuły odzieżowe i wyposażenia domu. Już na jesieni br. klienci Galerii Wołomin będą mogli skorzystać z pełnej oferty obiektu obejmującej ponad 80 lokali handlowo-usługowych, multipleks sieci Helios oraz klub fitness Zdrofit. Poziom komercjalizacji obiektu przekroczył już 90%.

więcej

«« starsze nowsze »»