Aktualności

Kolejny rok sukcesu Galerii Solnej!

Rok 2015 był kolejnym czasem sukcesu dla Galerii Solnej. Galerię odwiedziło 10 mln klientów, komercjalizacja wyniosła 100%, średnie obroty wzrosły o 17% w stosunku do roku poprzedzającego, średnia wartość OCR uległa obniżeniu do 11,8%, a koszty operacyjne obiektu uległy dalszej redukcji.

więcej

Eurobank i Restauracja Oregano dołączyli do grona najemców Galerii Solnej!

Jeszcze w  czerwcu do grona najemców Galerii Solnej dołączyło dwóch najemców. Dzięki nowej Restauracji Oregano Klienci Galerii Solnej mogą poczuć smaki włoskiej kuchnia poprzez rozszerzenie oferty usługowej centrum skorzystać także z usług w sektorze bankowości w nowo otwartym oddziale Eurobanku. Z dniem 19 czerwca natomiast do sektora usług bankowych dołączył Eurobank.

więcej

Galeria Solna przywitała 7 000 000 Klienta!

W piątek, 20 lutego próg Galerii Solnej przekroczył jako 7 000 000 Klient.  Należąca do Acteeum Central Europe i Libra Project inowrocławska galeria ciesząca  się popularnością w mieście i regionie od maja 2013 roku jest zdobywcą wielu nagród i wyróżnień zarówno za  znaczenie dla regionu, jak i architekturę.

więcej

Galeria Solna poszerza swoją ofertę.

15 marca swój salon w Galerii Solnej w Inowrocławiu otworzy oferująca modę męską marka Kubenz. Będzie to  pierwszy w województwie kujawsko-pomorskim salon sieci. Od niedawna w Galerii obecny jest także nowy operator usług turystycznych – ITAKA.

więcej

Nowy najemca w Galerii Solnej

1 grudnia swój salon w Galerii Solnej w Inowrocławiu otworzyła sieć Big Star. Na blisko 70 mkw lokalu zaaranżowanego zgodnie z najnowszą koncepcją sieci,  Big Star rozpoczął działalność prezentując kolekcję Fall Winter 2013/2014

więcej

«« starsze