Aktualności

Galeria Tomaszów w pełni skomercjalizowana!

Pierwsza galeria handlowa w Tomaszowie Mazowieckim zaprosi klientów do skorzystania z bogatej i kompleksowej oferty już na koniec października br. Stopień komercjalizacji obiektu przekroczył już 98%. Galeria będzie łączyła funkcje handlowo-usługowe z rozrywkowymi.

więcej

Deichmann otworzy salon w Galerii Tomaszów!

Poziom komercjalizacji pierwszej nowoczesnej galerii handlowej w Tomaszowie Mazowieckim sięgnął już 80%. Do grona najemców Galerii Tomaszów dołączyła międzynarodowa sieć salonów obuwniczych Deichmann. Klienci będą mogli skorzystać z bogatej oferty galerii już na jesieni br.

więcej

Kino w Galerii Tomaszów i Galerii Wołomin!

Komercjalizacja pierwszych  nowoczesnych  galerii handlowych w Tomaszowie Mazowieckim oraz w Wołominie nabrała bardzo szybkiego tempa. Sfinalizowano właśnie kolejne umowy najmu z kluczowym i długo oczekiwanym w obydwu miastach operatorem kinowym - siecią Helios. Poziom komercjalizacji obydwu galerii sięgnął już 80%. Klienci będą mogli skorzystać z ich oferty  już na jesieni br.

więcej

Smyk kolejnym najemcą Galerii Tomaszów!

Komercjalizacja powstającej w Tomaszowie Mazowieckim Galerii Tomaszów cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem najemców. Sfinalizowano właśnie kolejną umowę najmu na jedną z kluczowych powierzchni w centrum. Do grona najemców dołączyła sieć Smyk. W pierwszej nowoczesnej galerii handlowej w mieście Smyk zajmie powierzchnię 500 mkw. i będzie to pierwszy salon sieci w mieście. Planowane otwarcie obiektu to jesień br.

 

więcej

Wmurowano kamień węgielny pod budowę Galerii Tomaszów!

9 lutego 2016 roku w Tomaszowie Mazowieckim odbyła się uroczystość wmurowania kamienia węgielnego pod budowę Galerii Tomaszów, pierwszej nowoczesnej galerii handlowej w mieście i regionie. Prace budowlane realizowane przez PORR Polska Construction S.A. rozpoczęły się 28 października 2015 roku, a ich zakończenie planowane jest na jesień br.

więcej

«« starsze