Aktualności

Rusza Retail Park przy Galerii Wołomin

Druga faza realizacji Galerii Wołomin została ukończona. Park Handlowy o powierzchni 6 500m2 został otwarty 31 sierpnia br. Wsród najemców nowooddanej powierzchni znaleźli się m.in.: Media Expert, Komfort, Jysk i Maxi zoo.

 

RTV Euro AGD i Home&You otworzą salony w Galerii Wołomin!

To już ostatnie dni przed otwarciem pierwszego centrum handlowego w Wołominie. Poziom komercjalizacji obiektu jest bliski 100%. Do projektu dołączy sieci RTV Euro AGD oraz Home&You uzupełniając ofertę sprzętu gospodarstwa domowego oraz wyposażenia domu.

więcej

Otwarcie salonu Monnari w Galerii Wołomin już za miesiąc!

To już ostatnie tygodnie przed otwarciem pierwszego centrum handlowego w Wołominie. Do grona najemców dołączają kolejne znane sieci. Ofertę odzieżową poszerzyła właśnie marka Monnari.

więcej

Już dzisiaj wielkie Otwarcie Galerii Wołomin !

Już dzisiaj Rockcastle i Acteeum otwierają pierwszy wspólnie zrealizowany projekt galerii handlowej. Od 6 października, mieszkańcy wołomińskiego powiatu liczącego ponad 200 000 mieszkańców mają możliwość zrobienia zakupów w pierwszej, nowoczesnej i długo oczekiwanej galerii handlowej w Wołominie i regionie.

więcej

Wielkie otwarcie Galerii Wołomin już 6 października!

Trwają ostatnie prace przygotowujące obiekt na przyjęcie klientów. W Galerii Wołomin na powierzchni 25 tyś. m kw. znajdzie się 80 sklepów. Centrum będzie łączyło funkcje handlowo-usługowe z rozrywkowymi. Obiekt będzie pierwszym centrum handlowym w mieście i regionie.


więcej

«« starsze