Aktualności

Marylin oraz Jubirex kolejnymi najemcami Centrum Handlowego Ogrody

Kolejni najemcy zdecydowali się na zlokalizowanie swoich salonów sprzedaży w elbląskim Centrum Handlowym Ogrody. Bieliźniana marka Marylin, dynamicznie rozwijająca sieć sprzedaży w całym kraju, zajmie 30 m2 na parterze w zmodernizowanej części Centrum. Klienci będą mogli dokonać zakupów w salonie Marylin już w pierwszym kwartale 2014 roku.Jubimax, będący autoryzowanym sprzedawcą wielu ekskluzywnych marek zegarków damskich i męskich oraz bizuterii, otworzy swój salon w pierwszym kwartale 2015 roku. Lokal o powierzchni 43m2 znajdzie się w nowej części Galerii, także na parterze.  

więcej

Nowe otwarcia w CH Ogrody w Elblągu!

W Centrum Handlowym Ogrody w Elblągu na początku nowego roku otwarte zostały trzy kolejne salony: Apteka Centrum, Księgarnia Matras oraz Piekarnia-Cukiernia Raszczyk. Wszystkie lokale znajdują się w zmodernizowanej części rozbudowywanego Centrum.

więcej

„Rośniemy jak Twoja ciekawość” ! Centrum Handlowe Ogrody rusza z kampanią reklamową

Centrum Handlowe Ogrody rusza z re-otwarciową kampanią reklamową informującą o zakończeniu kolejnego etapu rozbudowy Centrum oraz nowych markach dostępnych w galerii.

więcej

Nowe sklepy dostępne dla klientów w zmodernizowanej części Centrum Handlowego Ogrody

Vision Express, Yes,  Esotiq oraz Play to kolejne marki, które z początkiem listopada otworzyły swoje drzwi dla klientów Ogrodów.

więcej

Kolejne marki otwierają swoje salony w zmodernizowanej części Centrum Handlowego Ogrody

Oferta Ogrodów powiększa się o kolejnych pięć marek - Deichmann, Quiosque, Crux, Play oraz Apart.

więcej

«« starsze