Bielsko Biała

33 000 m2 powierzchni GLA
73 lokale handlowe

Otwarcie
21 listopada 2012

Projekt

Centrum Handlowe Sarni Stok zlokalizowane jest w Bielsku-Białej i  należy do jednego z funduszy zarządzanych przez CBRE Global Investors. Obiekt, otwarty w  tym liczącym blisko 180 000 mieszkańców mieście, w listopadzie 2001 roku  jest centrum z ugruntowaną pozycją na rynku lokalnym.

Sarni Stok był pierwszym z wielkopowierzchniowych obiektów handlowych w mieście mających w swojej ofercie Hipermarket spożywczy. Ten jednokondygnacyjny obiekt, o powierzchni najmu liczącej 30 287m2 obejmuje w swej ofercie handlowej wiodących polskich oraz międzynarodowych najemców sieciowych, takich jak: Reserved, C&A, Media Markt, Smyk czy pierwszy i jedyny w mieście TK Maxx.

Odpowiadając na zróżnicowane życzenia współczesnego klienta, na zlecenie wlaściciela obiektu, firmy CBRE Global Investors Acteeum dokonało przebudowy i zwiększenia powierzchni najmu Sarniego Stoku o prawie 3 000m2,  rozszerzając tym samym  ofertę centrum o 12 nowych najemców, wśród których znalazł się wiodący międzynarodowy najemca branży odzieżowej - H&M.

Budynek rozbudowanego centrum został wykończony przy użyciu naturalnych materiałów wykończeniowych jak: kamień, szkło drzewne oraz stal zyskując nową, imponującą fasadę.

Centrum zostało otwarte po rozbudowie  21 listopada, 2012 roku.

Acteeum odpowiada za rozbudowę projektu.