Aktualności

VIVO!Krosno już otwarte!

Galeria o powierzchni ponad 21.000 m kw. w dniu otwarcia jest w pełni skomercjalizowana. Wśród 70 najemców VIVO! Krosno znalazły się m.in. tak znane marki jak: H&M, Media Markt, JYSK, Reserved czy kino Helios. W oficjalnym otwarciu wzięli udział przedstawiciele miasta,generalny wykonawca – firma Hochtief oraz reprezentanci obydwu inwestorów Acteeum Group i Immofinanz. Łączny koszt inwestycji w Krośnie wyniósł ok. 34 mln euro.

 

więcej

Wmurowanie kamienia węgielnego pod budowę VIVO! Krosno

Prace związane z realizacją krośnieńskiej inwestycji handlowej VIVO! nabierają tempa. W dniu dzisiejszym w obecności przedstawicieli władz lokalnych, w tym Prezydenta Miasta Krosno, Piotra Przytockiego, dokonano symbolicznego wmurowania kamienia węgielnego pod budowę obiektu. W uroczystości uczestniczyli także przedstawiciele inwestorów I ACTEEUM GROUP oraz IMMOFINANZ GROUP. Obecna była także odpowiedzialna za budowę VIVO! Krosno firma Hochtief – Generalny Wykonawca budowy. Otwarcie centrum handlowego zaplanowane jest na IV kwartał 2017.

więcej

Rusza budowa VIVO!Krosno

Już w listopadzie rozpocznie się budowa kolejnego centrum handlowego, realizowanego przez Acteeum Group we współpracy z Immofinanz Group.VIVO!Krosno będzie drugim wspólnym projektem inwestorów a trzecim w Polsce obiektem handlowym pod nazwą VIVO! łączny koszt inwestycji w Krośnie szacuje się na 34 miliony euro.

więcej

Trzecie Centrum Handlowe Vivo! w Polsce powstanie w Krośnie.

W południowej części Krosna na działce o powierzchni 6 ha, tuż przy obwodnicy, powstanie Centrum Handlowe Vivo! Krosno. Prace budowlane powinny zakończyć się w pierwszym kwartale 2017 r. Koszt inwestycji szacowany jest na około 37 mln euro.

więcej