Acteeum Central Europe, deweloper i zarządca projektów komercyjnych na terenie Polski, zaprezentuje podczas zbliżającego się Shopping Center Forum SCF 2013 portfolio swoich projektów, w tym swój najnowszy projekt realizowany wspólnie z Immofinanz Group – Galerię Stalową w Stalowej Woli, której otwarcie planowane jest na I kwartał 2015 roku.

– Dla Acteeum wrześniowa edycja targów Shopping Center Forum będzie ważnym wydarzeniem, ze względu na nasz najnowszy projekt, Galerię Stalową, który realizujemy wspólnie z Immofinanz Group. Projekt zostanie po raz pierwszy przedstawiony szerokiemu gronu właśnie podczas targów. Dla firmy zainteresowanej współpracą joint venture, jaką jest Acteeum, targi są doskonałym miejscem spotkań i rozmów z potencjalnymi partnerami ale także z najemcami oraz wykonawcami, co jest szczególnie cenne w kontekście prowadzonej przez nas największej rozbudowy w kraju – rozbudowy Centrum Handlowego Ogrody w Elblągu – powiedział portalowi retailnet Tomasz Szewczyk, prezes zarządu Acteeum Central Europe sp. z o. o.

Galeria Stalowa będzie pierwszym nowoczesnym centrum handlowym w Stalowej Woli i regionie. Obiekt o powierzchni ponad 30 tys. mkw. powstanie w najliczniej zamieszkanej dzielnicy Poręby a swoim zasięgiem obejmie 400 tys. mieszkańców. Ostatnia realizacja Acteeum to otwarta w maju tego roku Galeria Solna wybudowana wspólnie z Libra Project. Acteeum działa również jako Project Manager przy rozbudowie projektów z portfolio CBRE Global Investors – Sarni Stok w Bielsku Białej oraz Ogrody w Elblągu, gdzie odpowiada także za komercjalizację.

Więcej informacji dotyczących projektu w Stalowej Woli będzie można uzyskać podczas Shopping Center Forum na stoisku Acteeum – 1.3

Prezentacja projektu Galerii Stalowej zostanie poprowadzona przez Tomasza Szewczyka podczas drugiego dnia targów, około godziny 10.30.

Acteeum Central Europe należy do Acteeum Group – międzynarodowej firmy działającej w branży deweloperskiej i na rynku zarządzania nieruchomościami. Zainteresowanie Acteeum skupia się na miastach średniej wielkości i dotyczy budowy tradycyjnych galerii handlowych oraz retail parków. W Polsce spółka jest obecna jako współdeweloper Galerii Solnej w Inowrocławiu, jak również odpowiada za rozbudowę dwóch centrów handlowych należących do CBRE Global Investors: Sarni Stok w Bielsku-Białej oraz Ogrody w Elblągu. Grupa posiada własne portfolio gruntów oraz negocjuje zakup kolejnych terenów pod budowę centrów handlowych i retail parków.