Acteeum Group, deweloper i zarządca projektów komercyjnych na terenie Polski zaprezentuje podczas zbliżających się targów Shopping Center Forum portfolio swoich projektów, w tym swoją najnowszą inwestycję realizowaną wspólnie z Immofinanz Group – VIVO! Stalowa Wola. Otwarcie obiektu zaplanowano na 3 kwartał 2015 roku.

VIVO! Stalowa Wola będzie pierwszym nowoczesnym centrum handlowym w Stalowej Woli i regionie. Obiekt o powierzchni ponad 30 000 mkw. powstanie w najliczniej zamieszkanej dzielnicy Poręby a swoim zasięgiem obejmie 400 000 mieszkańców.

Aktualnie Acteeum działa jako Project Manager i Agent Najmu przy rozbudowie projektu z portfolio CBRE Global Investors – Centrum Handlowego Ogrody w Elblągu, jak również przygotowuje kolejne projekty. Ostatnia realizacja Acteeum to otwarta w maju ubiegłego roku Galeria Solna wybudowana wspólnie z Libra Project, a także przeprowadzona dla CBRE Global Investors rozbudowa Sarniego Stoku w Bielsku – Białej.

– Dla firmy zainteresowanej współpracą joint venture, jaką jest Acteeum, wrześniowe targi są doskonałym miejscem spotkań i rozmów z potencjalnymi partnerami – mówi Tomasz Szewczyk, Prezes Zarządu Acteeum Central Europe Sp. z o. o. – Jest to dla nas także ważne wydarzenie, ze względu na nasz najnowszy, realizowany z Immofinanz Group projekt- VIVO!Stalowa Wola. Projekt zostanie przedstawiony szerokiemu gronu odbiorców właśnie podczas tegorocznej edycji targów. Wierzymy, że targi pozwolą nam na przeprowadzenie owocnych rozmów z najemcami zainteresowanymi współpracą z nami zarówno w ramach naszego najnowszego projektu w Stalowej Woli, jak i najmem ostatnich dostępnych powierzchni w nowych Ogrodach, które już wkrótce zostaną otwarte po rozbudowie oraz w Galerii Solnej, gdzie dysponujemy niewielką wolną powierzchnią.

Więcej informacji dotyczących projektów Acteeum, będzie można uzyskać na standzie Acteeum – 1.3

Prezentacja projektu VIVO! Stalowa Wola zostanie poprowadzona przez Tomasza Szewczyka podczas drugiego dnia targów 18 września , około godziny 10.45.

Acteeum Central Europe należy do Acteeum Group – międzynarodowej firmy działającej w branży deweloperskiej i na rynku zarządzania nieruchomościami. Zainteresowanie Acteeum skupia się na miastach średniej wielkości i dotyczy budowy tradycyjnych galerii handlowych oraz retail parków. W Polsce spółka jest obecna jako współdeweloper Galerii Solnej w Inowrocławiu oraz VIVO! Stalowa Wola, a także odpowiada za rozbudowę dwóch centrów handlowych należących do CBRE Global Investors: „Sarni Stok” w Bielsku-Białej oraz „Ogrody” w Elblągu. Grupa posiada własne portfolio gruntów oraz negocjuje zakup kolejnych terenów pod budowę centrów handlowych i retail parków.