Acteeum Group wraz z BPI Real Estate Poland rozpoczynają sprzedaż mieszkań w ramach inwestycji wolaRE w Warszawie. Nowy projekt mieszkaniowy powstanie przy ulicy Ostroroga w dzielnicy Wola i zaoferuje klientom 237 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 28 do 83 m². Ukończenie projektu planowane jest na III kwartał 2020 roku.

 

Przy ul. Ostroroga 23 w Warszawie powstanie inwestycja wolaRE, w ofercie której znajdzie się 237 mieszkań. Osiedle wolaRE to oryginalny projekt, dopasowany do istniejącej już zabudowy dzielnicy Wola. Będzie to już druga inwestycja, po poznańskiej Vilda Park, realizowana w ramach współpracy joint venture Acteeum Group i BPI Real Estate Poland.

Cieszymy się z dynamicznego rozwoju współpracy z BPI Real Estate Poland, z którym to inwestorem realizujemy już aktualnie duży projekt mieszkaniowy Vilda Park w Poznaniu. Dużą satysfakcję sprawia nam też fakt, że dzięki realizacji osiedla wolaRE przyczyniamy się do wykorzystania potencjału mieszkaniowego oraz dalszego rozwoju dzielnicy Wola w Warszawie – wyjaśnia Tomasz Szewczyk, Managing Partner w Acteeum Central Europe. Osiedle wolaRE stanowi dla nas ważny kamień milowy w obszarze projektów mieszkaniowych, w którym to upatrujemy duży potencjał rozwoju Acteeum w nadchodzących latach – dodaje Tomasz Szewczyk

 

Projekt wolaRE

Osiedle wolaRE to miejsce idealne dla miłośników miejskiego stylu życia, którzy jednocześnie nie chcą mieszkać w ścisłym centrum. Doskonała lokalizacja na warszawskiej Woli oraz dostęp do bogatej oferty kulturalnej dzielnicy czynią to miejsce wyjątkowym na mapie stolicy. Dodatkowym atutem lokalizacji wolaRE jest bliskość centrum miasta oraz świetne połączenia komunikacyjne – samochodowe, tramwajowe i autobusowe – pozwalające dotrzeć do serca Warszawy w niespełna 10 minut.

W nowoczesnym budynku, na 7 kondygnacjach powstanie 237 lokali mieszkalnych o atrakcyjnym rozkładzie i w poszukiwanych metrażach oraz lokale usługowe. wolaRe zaoferuje mieszkania dopasowane do różnorodnych potrzeb klientów, w tym zarówno małe studia jak i przestronne apartamenty, o powierzchniach od 28 do 83 m². Każde z mieszkań osiedla wolaRE posiadać będzie balkon lub loggię. Łączna powierzchnia lokali mieszkalnych w ramach osiedla wyniesie 10 222,17 m², zaś lokali usługowo-handlowych 395,29 m²

Rozpoczęcie inwestycji wolaRE nastąpiło w grudniu 2018 r., natomiast zakończenie realizacji projektu przewidziano na 2020 r.

***

Informacja o Acteeum

Acteeum Group jest prywatną międzynarodową firmą działającą na rynku nieruchomości komercyjnych oraz mieszkaniowych w Polsce podejmując się przeprowadzenia całego procesu deweloperskiego, od rozpoznania odpowiedniego terenu pod zabudowę poprzez etap projektowania, budowy, komercjalizacji, aż po zarządzanie i sprzedaż obiektów.

Podejście Acteeum do projektów bazuje na wieloletnim doświadczeniu i znajomości polskiego rynku oraz procesu deweloperskiego. Spółka jest partnerem biznesowym dużych firm instytucjonalnych, m.in. CBRE Global Investors, Immofinanz, NepiRockcastle, Equilis jak również współpracuje z inwestorami prywatnymi i firmami rodzinnymi. Acteeum skupia się na budowie dużych kompleksów handlowych oraz obiektów z przeznaczeniem na cele mieszkaniowe.

Acteeum posiada własne portfolio gruntów oraz negocjuje zakup kolejnych terenów pod budowę centrów handlowych, retail parków oraz na cele mieszkaniowe.

Więcej o Acteeum na stronie www.acteeum.pl

 

Informacja o BPI Real Estate

BPI Real Estate jest spółką deweloperską prowadzącą działalność w Belgii, Polsce i Luksemburgu. Firma powstała 30 lat temu, od tego czasu zdobywając ogromne doświadczenie i know-how na rynku realizacji inwestycji mieszkaniowych, biurowych oraz handlowo-usługowych. Inwestycje BPI Real Estate charakteryzują się innowacyjnością i przyjaznym wpływem na środowisko, uwzględniając przy tym kwestie społeczne i energetyczne. Na wszystkich etapach realizacji inwestycji projekty dewelopera wyróżnia ponadto dbałość o szczegóły tak konstrukcyjne jak i technologiczne, tworząc tym samym przyjazne i harmonijne miejsca do życia i pracy.

BPI Real Estate należy do belgijskiej grupy kapitałowej CFE powstałej w 1880 r. i prowadzącej działalność w ramach trzech odrębnych filarów. Pierwszym filarem, za który odpowiada spółka zależna DEME, jest działalność w zakresie robót związanych z pogłębianiem akwenów wodnych, inżynierii środowiskowej oraz inwestycji hydrotechnicznych i infrastrukturalnych. Drugim filarem działalności grupy  jest generalne wykonawstwo w zakresie robót budowlanych, technicznych i tych związanych z infrastrukturą kolejową prowadzonych pod marką CFE w Belgii, Luksemburgu, Polsce i Tunezji. Trzecim filarem zaś, za który odpowiada BPI Real Estate, jest działalność deweloperska obejmująca inwestycje na rynku nieruchomości.