10 października odbyła się uroczysta gala uświetniająca przyznanie nagród PRCH Retail Awards. Jubileuszowa, 10-ta już edycja, miała dla Acteeum szczególne znacznie, ponieważ miało zaszczyt pełnić – wspólnie z Equilis – rolę partnera nagrody w kategorii „Nowy Park Handlowy Roku”.

 

– X edycja gali PRCH była wspaniałym i doniosłym wydarzeniem dla całego rynku inwestycji handlowych. Z tym większą radością przyjęliśmy, wraz z Acteeum, propozycję objęcia patronatem nagrody. Jestem podwójnie zaszczycona mogąc przyczynić się, także zasiadając w Jury PRCH, do uhonorowania wartościowych projektów z segmentu Parków Handlowych, który my także współtworzymy naszymi projektami – mówi Monika Woźniak-Zawioła, dyrektor generalny Equilis w Polsce.

 

Podczas uroczystej ceremonii, która w swej jubileuszowej edycji przyciągnęła rekordową liczbę 380 Gości,  ogłoszeni zostali zdobywcy ogółem 12 złotych i 26 srebrnych nagród, a także firma nagrodzona wyróżnieniem specjalnym Jury oraz zwycięzców plebiscytu 10-lecia PRCH Retail Awards. Do oceny Jury konkursu, składającego się z 25 ekspertów rynku, w tegorocznej edycji wydarzenia zgłoszonych zostało 96 aplikacji. Wydarzenie przykuło też uwagę mediów, których to ponad 20 wystąpiło w rolach parterów medialnych.

 

Jesteśmy zaszczyceni szczególną rolą jaką mogliśmy odegrać w tegorocznej edycji PRCH Retail Awards. Mieliśmy możliwość stać się, wspólnie z Equilis, partnerem nagrody w kategorii „Park Handlowy Roku” – która jest nam szczególnie bliska ze względu na nasz aktywny udział w rozwoju tego segmentu obiektów handlowych – mówi Tomasz Szewczyk, Managing Partner Acteeum Central Europe.

 

Zapraszamy do obejrzenia relacji zdjęciowej z naszej obecności na jubileuszowej Gali PRCH Retail Awards 2019.

 

***

 

Informacja o Acteeum

Acteeum Group jest prywatną międzynarodową firmą działającą na rynku nieruchomości komercyjnych oraz mieszkaniowych w Polsce, odejmującą się przeprowadzenia całego procesu deweloperskiego, od rozpoznania odpowiedniego terenu pod zabudowę, poprzez etap projektowania, budowy, komercjalizacji, aż po zarządzanie i sprzedaż obiektów.

Podejście Acteeum do projektów bazuje na wieloletnim doświadczeniu i znajomości polskiego rynku oraz procesu deweloperskiego. Spółka jest partnerem biznesowym dużych firm instytucjonalnych, m.in. CBRE Global Investors, Immofinanz, NepiRockcastle, BPI, Equilis jak również współpracuje z inwestorami prywatnymi. Acteeum skupia się na budowie dużych kompleksów handlowych oraz obiektów z przeznaczeniem na cele mieszkaniowe.

Acteeum posiada własne portfolio gruntów oraz negocjuje zakup kolejnych terenów pod budowę centrów handlowych, retail parków oraz na cele mieszkaniowe.

Więcej o Acteeum na stronie www.acteeum.pl

 

Informacja o Equilis

Equilis to firma deweloperska założona w 2006 roku przez Carla Mestdagh’a z założeniem prowadzenia działalności na belgijskim rynku nieruchomości. Obecnie realizuje i wspiera ambitne projekty handlowe, mieszkaniowe, biurowe i rewitalizacyjne, domy seniora, akademiki, a także miejsca rozrywki, przestrzenie kulturalne i publiczne. Equilis zrealizował do tej pory inwestycje komercyjne o łącznej powierzchni 250 000 mkw. oraz 757 lokali mieszkalnych, a w budowie lub przygotowaniu posiada kolejne 230 000 mkw. powierzchni na wynajem i 2 832 mieszkań.

Działalność Equilis w Europie jest zdywersyfikowana pod względem sektorowym i geograficznym, obejmując wszystkie aspekty procesu inwestycyjnego. Aktualnie firma posiada oddziały w Belgii, Francji, Hiszpanii, Luksemburgu, Holandii, Portugalii i Polsce. W 2019 roku planuje również debiut na kolejnych rynkach.

Więcej informacji na temat firmy i projektów EQUILIS pod adresem www.equilis.net