Acteeum Group, działająca jako współinwestor oraz podmiot komercjalizujący obiekty handlowe na terenie całej Polski zaprezentuje podczas zbliżających się targów Shopping Center Forum na stoisku 5.6. portfolio swoich projektów. W szczególności będzie przyciągać uwagę odwiedzających swoimi najnowszymi centrami handlowymi w Chełmie i Andrychowie. Otwarcie zarówno Galerii Chełm jak i Galerii Andrychów zaplanowano na drugą połowę 2019.

 

Odpowiadając na niesłabnące zainteresowanie rynku nowymi obiektami handlowymi w atrakcyjnych lokalizacjach Acteeum dynamicznie rozwija obiekty handlowe na terenie całego kraju. Obok otwartych ostatnio centrów handlowych w Krośnie, Tomaszowie Mazowieckim, Wołominie, Stalowej Woli czy Elblągu, na mapie projektów Acteeum pojawiają się kolejne lokalizacje – Chełm oraz Andrychów. Powstaną tam nowoczesne centra handlowe oferujące szerokie spektrum możliwości zakupowych i rozrywkowych wzbogacając jednocześnie lokalne społeczności funkcjonalną oraz atrakcyjną architekturą.

Dzięki doskonałym lokalizacjom i ich świetnemu skomunikowaniu oraz różnorodnemu i optymalnie skomponowanemu mixowi najemców zarówno Galeria Chełm jak i Galeria Andrychów już teraz – na rok przed otwarciem – odnoszą sukces z perspektywy najemców, klientów jak i lokalnych społeczności.

Dla Acteeum, wrześniowe targi są świetną okolicznością do spotkań i rozmów z potencjalnymi najemcami oraz partnerami – mówi Mariusz Kowalczyk, Leasing Director w Acteeum Central Europe. – Jest to dla nas szczególnie ważne wydarzenie, ze względu na nasz najnowszy projekt – Galerię Chełm – realizowany wspólnie z Equilis Polska. Wierzymy, że udział w targach pozwoli nam na przeprowadzenie owocnych rozmów z najemcami, zainteresowanymi ostatnimi już dostępnymi lokalami w tym pierwszym w Chełmie centrum handlowym.– dodaje Mariusz Kowalczyk

 

Galeria Chełm zaoferuje klientom 55 sklepów na powierzchni najmu 17,500 mkw. oraz ponad 500 miejsc parkingowych. Będzie ona wyjątkowa pod wieloma względami, począwszy od lokalizacji w jedynym w Polsce byłym mieście wojewódzkie bez galerii handlowej. Zapewni także bardzo dobrą strefą zasięgu, obejmującą blisko 300,000 mieszkańców, wzmocnioną potencjałem ruchu przygranicznego z Ukrainą i Białorusią. Ponadto działka, na której powstaje Galeria Chełm usytuowana jest obok głównego węzła komunikacyjnego miasta, u zbiegu ulic Lubelskiej i Rejowieckiej.

Galeria Chełm, której poziom komercjalizacji przekroczył 70%, uzyskała już pozwolenie na budowę, prace budowlane planowane są na drugą połowę bieżącego roku, zaś otwarcie nastąpi w drugiej połowie 2019.

 

Galeria Andrychów będzie nowoczesnym i funkcjonalnym obiektem handlowym o pow. ok. 26 000 mkw. Zaoferuje ok. 40  sklepów różnorodnych marek, market budowlany oraz 650 miejsc parkingowych. Andrychowskie centrum handlowe zapewni płynne skomunikowanie oraz wyjątkową lokalizację, na jedynej w mieście i regionie tej wielkości działce z przeznaczeniem na wielkopowierzchniowe obiekty handlowe. Otwarcie Galerii Andrychów planowane jest na drugą połowę 2019 roku.

 

Acteeum zaprasza do odwiedzenia swojego stoiska nr 5.6 podczas targów.