Doskonałe przyjęcie przez rynek finalizowanej aktualnie Galerii Chełm oraz przekraczające oczekiwania wyniki komercjalizacji Galerii Andrychów sprawiły, że Acteeum już teraz przygotowuje kolejne dwa projekty – w Koszalinie i Siemianowicach Śląskich. W obu zabezpieczone zostały tereny inwestycyjna, zaś otwarcie obu obiektów planowane jest na 2021 rok.

 

Projekty realizowane aktualnie przez Acteeum we współpracy z Equilis – Galeria Chełm oraz power center w Andrychowie – to modelowe przykłady świetnych i trafiających w sedno oczekiwań rynku centrów handlowych. Sukces komercyjny obydwóch przedsięwzięć oraz przekonanie o ciągle dużym potencjale rynku tkwiącym w miastach średniej wielkości powodują, ze Acteeum nie zwalnia tempa i przygotowuje kolejne projekty.

Zapewniając optymalną realizację następnych przedsięwzięć Acteeum już teraz zabezpieczyło tereny inwestycyjne w kolejnych lokalizacjach – w Koszalinie i Siemianowicach Śląskich – gdzie zlokalizowane będą następne obiekty handlowe w portfolio Acteeum.

 

– Jesteśmy bardzo zadowoleni widząc jak dobrze rynek odbiera nasze aktualne projekty w Chełmie i Andrychowie i że są nadal miejscowości w których można znaleźć miejsce na centra handlowe oraz duże retail-parki typu „Power Center”. Stawiamy sobie za cel wprowadzić nową, satysfakcjonującą klientów jakość na polskim rynku, dostosowaną do oczekiwań mieszkańców mniejszych miast i ich regionów. Dążymy do tego, aby realizować obiekty, które nie tylko zaspokajają potrzeby zakupowe, ale powodują zadowolenie i poczucie osobistej satysfakcji korzystających z nich osób. – mówi Tomasz Szewczyk, Managing Partner Acteeum Central Europe.

– Dlatego też u progu 2020 roku rozpędzamy się jeszcze bardziej podejmujemy kolejne ambitne wyzwania – dwa nowe obiekty handlowe w Koszalinie i Siemianowicach – w modelu joint venture z parterem inwestycyjnym. – dodaje Tomasz Szewczyk.

 

Plany deweloperskie Acteeum obejmują dwa kolejne obiekty handlowe. Projekty w Koszalinie i Siemianowicach Śląskich planowane są jako nowoczesne i funkcjonalne obiekty handlowe, spełniające oczekiwania zarówno zakupowe jak i lifestylowe klientów. Zaoferują pełną gamę sklepów i lokali usługowych różnorodnych marek a także duże markety spożywcze, budowlane oraz rozległe, dogodne przestrzenie parkingowe, zapewniając przy tym płynne skomunikowanie z bliskim i dalszym otoczeniem.

 

Obok nowoczesnej i funkcjonalnej architektury, dogodnych rozwiązań komunikacyjnych oraz wysokich walorów estetycznych realizowanych projektów, Acteeum w szczególny sposób kładzie nacisk na zapewnienie ich równowagi ekologicznej. Projekty Acteeum optymalizują zużycie zasobów naturalnych, energii oraz zapewniają harmonijne wykorzystane terenów, na których są budowane.

Wyrazem tej dbałości jest konsekwentne dążenie do certyfikacji BREEAM realizowanych obiektów, potwierdzone już namacalnie wynikiem „BARDZO DOBRY” uzyskanym przez Galerię Chełm.

Otwarcie obydwu obiektów planowane jest na 2021 rok.

  

***

Informacja o Acteeum

Acteeum Group jest prywatną międzynarodową firmą działającą na rynku nieruchomości komercyjnych oraz mieszkaniowych w Polsce, odejmującą się przeprowadzenia całego procesu deweloperskiego, od rozpoznania odpowiedniego terenu pod zabudowę, poprzez etap projektowania, budowy, komercjalizacji, aż po zarządzanie i sprzedaż obiektów.

Podejście Acteeum do projektów bazuje na wieloletnim doświadczeniu i znajomości polskiego rynku oraz procesu deweloperskiego. Spółka jest partnerem biznesowym dużych firm instytucjonalnych, m.in. CBRE Global Investors, Immofinanz, NepiRockcastle, BPI, Equilis jak również współpracuje z inwestorami prywatnymi. Acteeum skupia się na budowie dużych kompleksów handlowych oraz obiektów z przeznaczeniem na cele mieszkaniowe.

Acteeum posiada własne portfolio gruntów oraz negocjuje zakup kolejnych terenów pod budowę centrów handlowych, retail parków oraz na cele mieszkaniowe.

Więcej o Acteeum na stronie www.acteeum.pl