Acteeum kontynuuje dynamiczny rozwój przygotowując otwarcie kolejnych centrów handlowych. Portfolio projektów Acteeum poszerzy się o kolejne nowoczesne obiekty handlowe, w pierwszej kolejności w Chełmie i w Andrychowie, których otwarcie planowane jest na 2019 rok. Ich szczególne atuty to doskonale skomunikowane lokalizacje, funkcjonalna architektura oraz atrakcyjna gama najemców.

 

Acteeum buduje funkcjonalne i świetnie skomunikowane centra handlowe w całej Polsce.

W ślad za sukcesami otwieranych w ostatnich latach centrów handlowych, takich jak Galeria Tomaszów, Galeria Wołomin czy Vivo! Krosno, Acteeum dynamicznie rozwija obiekty handlowe w innych regionach kraju. Portfolio Acteeum wzbogaci się niebawem o kolejne lokalizacje – Chełm oraz Andrychów. Powstaną tam nowoczesne centra handlowe oferujące różnorodne możliwości zakupowe i rozrywkowe podnosząc jednocześnie jakość infrastrukturalną oraz architektoniczną obydwu miast.

– Bazując na znajomości rynku i doświadczeniu w realizacji projektów detalicznych Acteeum aktywnie odpowiada na zapotrzebowanie rynku na nowe centra handlowe. Budujemy nowoczesne, funkcjonalne i świetnie skomunikowane obiekty z bogatą ofertą handlową i rekreacyjną. Kontynuując ten kierunek działania realizujemy nasze następne projekty – w Chełmie i Andrychowie. Rozpoczynamy właśnie budowę Galerii Chełm i zabezpieczyliśmy lokalizację w Andrychowie. Jesteśmy pewni, że obydwa centra handlowe doskonale wpiszą się w potencjał ekonomiczny tych miast i ich regionów – wyjaśnia Tomasz Szewczyk, Partner Zarządzający Acteeum Central Europe.

 

Świetne lokalizacje oraz atrakcyjny mix najemców kluczowymi czynnikami sukcesu centrów handlowych Acteeum.

Realizowane przez Acteeum projekty centrów handlowych konsekwentnie stanowią sukces zarówno dla klientów, najemców jak i lokalnych społeczności. Przyczynia się do tego w głównej mierze pieczołowity dobór lokalizacji obiektu i jego świetne skomunikowanie, różnorodny i optymalnie skomponowany mix najemców oraz funkcjonalnie rozwiązania architektoniczne wysokiej jakości.

Według analogicznych priorytetów realizowany jest projekt Galerii Chełm, kolejnego centrum handlowego w portfolio Acteeum. Galeria Chełm zaoferuje klientom 55 sklepów na powierzchni najmu 17,500 mkw. oraz ponad 500 miejsc parkingowych. Będzie ona wyjątkowa pod wieloma względami, począwszy od lokalizacji w jedynym w Polsce byłym mieście wojewódzkie bez galerii handlowej. Zapewni także bardzo dobrą strefą zasięgu, obejmującą blisko 300,000 mieszkańców, wzmocnioną potencjałem ruchu przygranicznego z Ukrainą i Białorusią. Ponadto działka, na której powstaje Galeria Chełm usytuowana jest obok głównego węzła komunikacyjnego miasta, u zbiegu ulic Lubelskiej i Rejowieckiej.

Inne centrum handlowe Galeria Andrychów – także znajduje się na mapie obiektów planowanych do realizacji przez Acteeum. Będzie to obiekt o pow. najmu ok. 26 000 mkw. oferujący ok. 40 sklepów różnorodnych marek oraz 650 miejsc parkingowych. Andrychowskie centrum handlowe doskonale wpisuje się w model projektów Acteeum, zapewniając płynne skomunikowanie oraz wyjątkową lokalizację, na jedynej w mieście działce z przeznaczeniem na wielkopowierzchniowe obiekty handlowe.

 

Planowane otwarcia już w 2019 roku.

Galeria Chełm uzyskała już pozwolenie na budowę zaś prace budowlane projektu, którego poziom komercjalizacji przekroczył już 70%, planowane są na drugą połowę bieżącego roku. Dla obydwu centrów handlowych, w Chełmie i Andrychowie, których otwarcie planowane jest na drugą połowę 2019 roku Acteeum przygotowało już procesy realizacji.