Acteeum finalizuje proces komercjalizacji pierwszego w Chełmie centrum handlowego. Umowę najmu lokalu o powierzchni prawie 1 000 mkw. w Galerii Chełm podpisał właśnie operator marki CCC – wiodącej na polskim rynku sieci obuwniczej.

 

Oferta Galerii Chełm będzie niezwykle różnorodna i kompleksowa, co zapewni udane zakupy i miło spędzony czas przyszłym klientom. Mamy przekonanie że obecność marki CCC doskonale wpisuje się kompleksowość i atrakcyjność oferty Galerii Chełm, gdzie obok innych znanych marek operatorem spożywczym będzie Lidl. Nasz obiekt cieszy się niezwykłym zainteresowaniem najemców, co w sposób widoczny odzwierciedla osiągnięty już na rok przed otwarciem stopień komercjalizacji przekraczający 70%. – mówi Mariusz Kowalczyk, Leasing Director, Acteeum Central Europe.

Salon CCC o powierzchni 979 mkw. zostanie otwarty w momencie wielkiego otwarcia Galerii Chełm, a więc w II połowie 2019 roku.

 

Grupa CCC jest jednym z największych producentów obuwia i jedną z najszybciej rozwijających się spółek obuwniczych w Europie. Posiada blisko 1 000 salonów, o powierzchni przekraczającej blisko 550 tys. mkw. w 19 krajach w Europie i poza nią. Modne i atrakcyjne cenowo produkty oferowane są klientom w Polsce oraz w wielu innych krajach.

 

Galeria Chełm na powierzchni 17,5 tys. mkw. – gdzie operatorem spożywczym będzie Lidl – zaoferuje 55 lokali handlowych oraz ponad 550 miejsc parkingowych. Działka, na której powstanie nowe centrum handlowe zlokalizowana jest ona u zbiegu ulic Lubelskiej i Rejowieckiej (także stanowiącej obwodnicę Chełma), w miejscu, stanowiącym główny węzeł komunikacyjny miasta. Swym zasięgiem Galeria Chełm obejmie blisko 300 tys. mieszkańców oraz ruch przygraniczny z Ukrainą i Białorusią.

Prace budowlane rozpoczną się jeszcze w trzecim kwartale 2018 roku, zaś otwarcie obiektu zaplanowano na drugą połowę 2019 roku.