Kolejna silna marka – Diverse – dołącza do oferty Galerii Chełm, wspólnego projektu Acteeum i Equilis. Otwierając swój salon o pow. 228 mkw. ta uznana marka odzieżowa wzbogaca kompleksową ofertę pierwszego w Chełmie centrum handlowego. Otwarcie Galerii Chełm zaplanowano na pierwszy kwartał 2020.

 

Galeria Chełm, będąca wspólnym przedsięwzięciem Acteeum i Equilis, w której ostatnie już wolne lokale znajdują swoich najemców wzbogaciła ofertę o salon Diverse – jednej z czołowych marek odzieżowych w Polsce. Finalizując umowę najmu lokalu o powierzchni 228 mkw., Diverse przypieczętował otwarcie swego najnowszego salonu w Chełmie. Obecność Diverse w Galerii Chełm umożliwi klientom skorzystanie z bogatej oferty modowej w przystępnych cenach i dokonania wygodnych zakupów w nowoczesnym i przyjaznym otoczeniu.

 

– Zgodnie z przyjętą strategią marki, Diverse otwiera swoje sklepy w nowopowstających centrach handlowych. W Chełmie mamy dwa działające sklepy, jednak ze względu na format i lokalizację powstającego obiektu podjęliśmy decyzję o przeniesieniu do Galerii Chełm. Jesteśmy przekonani, że zróżnicowany tenant mix centrum przyciągnie klientów, którzy w naszym salonie znajdą ofertę, która spełni ich modowe oczekiwania – wyjaśnia Alicja Dąbek, Leasing Manager Diverse.

 

O Diverse

Diverse jest jedną z wiodących marek odzieżowych w Polsce. Powstała w 1993 roku i od tego czasu sukcesywnie spełnia niebanalne wymagania ludzi aktywnych, ceniących wygodę, jakość oraz styl. Zespół profesjonalistów Diverse tworzy mocny fundament firmy, na który składa się wiele kreatywnych pomysłów i solidnych rozwiązań. Dzięki profesjonalnej pracy projektantów, fasony i kolorystyka kolekcji współgrają z najnowszymi trendami mody na rynku światowym.

Diverse jest obecny w ponad 300 punktach detalicznych zlokalizowanych na terenie całej Polski. Sklepy marki Diverse funkcjonują w oparciu o najwyższe standardy sprzedaży, gwarantujące efektywne działanie oraz nadające placówce niepowtarzalny charakter. Diverse sukcesywnie rozwija swoją ofertę o nowe rynki.

 

Galeria Chełm

Galeria Chełm na powierzchni 17,5 tys. mkw. zaoferuje 55 lokali handlowych oraz ponad 550 miejsc parkingowych. Działka, na której powstanie nowe centrum handlowe zlokalizowana jest ona u zbiegu ulic Lubelskiej i Rejowieckiej (także stanowiącej obwodnicę Chełma), w miejscu, stanowiącym główny węzeł komunikacyjny miasta. Swym zasięgiem Galeria Chełm obejmie blisko 300 tys. mieszkańców oraz ruch przygraniczny z Ukrainą i Białorusią.

Wśród najemców, którzy otworzą swoje salony w Galerii Chełm są już tak znane marki jak Lidl, CCC, SMYK, Rossmann, RTV Euro AGD, Martes Sport, Reserved, Sinsay, House, Cropp, home&you, Swiss, Ziaja czy Księgarnie Świat Książki. Na rok przed otwarciem, poziom komercjalizacji obiektu przekroczył już 75%.

Otwarcie obiektu zaplanowano na pierwszy kwartał 2020 roku.

 

***

Informacja o Equilis

Equilis to firma deweloperska założona w 2006 roku przez Carla Mestdagh’a z założeniem prowadzenia działalności na belgijskim rynku nieruchomości. Obecnie realizuje i wspiera ambitne projekty handlowe, mieszkaniowe, biurowe i rewitalizacyjne, domy seniora, akademiki, a także miejsca rozrywki, przestrzenie kulturalne i publiczne. Equilis zrealizował do tej pory inwestycje komercyjne o łącznej powierzchni 250 000 mkw. oraz 757 lokali mieszkalnych, a w budowie lub przygotowaniu posiada kolejne 230 000 mkw. powierzchni na wynajem i 2 832 mieszkań.

Działalność Equilis w Europie jest zdywersyfikowana pod względem sektorowym i geograficznym, obejmując wszystkie aspekty procesu inwestycyjnego. Aktualnie firma posiada oddziały w Belgii, Francji, Hiszpanii, Luksemburgu, Holandii, Portugalii i Polsce. W 2019 roku planuje również debiut na kolejnych rynkach. www.equilis.net

 

***

Informacja o Acteeum

Acteeum Group jest prywatną międzynarodową firmą działającą na rynku nieruchomości komercyjnych oraz mieszkaniowych w Polsce, odejmującą się przeprowadzenia całego procesu deweloperskiego, od rozpoznania odpowiedniego terenu pod zabudowę, poprzez etap projektowania, budowy, komercjalizacji, aż po zarządzanie i sprzedaż obiektów.

Podejście Acteeum do projektów bazuje na wieloletnim doświadczeniu i znajomości polskiego rynku oraz procesu deweloperskiego. Spółka jest partnerem biznesowym dużych firm instytucjonalnych, m.in. CBRE Global Investors, Immofinanz, NepiRockcastle, Equilis jak również współpracuje z inwestorami prywatnymi. Acteeum skupia się na budowie dużych kompleksów handlowych oraz obiektów z przeznaczeniem na cele mieszkaniowe.

Acteeum posiada własne portfolio gruntów oraz negocjuje zakup kolejnych terenów pod budowę centrów handlowych, retail parków oraz na cele mieszkaniowe.

Więcej o Acteeum na stronie www.acteeum.pl