Triumph i Cukiernia Sowa dołączyli do grona najemców pierwszego centrum handlowego – Galerii Solnej – w Inowrocławiu. Obecnie rozpoczęły się prace wykończeniowe wewnątrz obiektu.

Salon Triumph podpisał z Galerią Solną umowę na wynajem 63 mkw., z kolei Cukiernia Sowa zajmie powierzchnię 70 mkw. Nowe marki dołączyły do takich najemców jak:  H&M, New Yorker, Reserved,  CCC, Deichmann, Empik, Smyk Cropp Town, House, Mohito, supermarket drogeryjny Rossmann, hipermarket Tesco oraz elektromarket Avans.

– Proces komercjalizacji przebiega zgodnie z założonym przez nas harmonogramem  – mówi Dariusz Wolanin – Do końca roku planujemy podpisać  umowy z najemcami sieciowymi zarówno na salony własne, jak i franczyzowe na ostatnie już dostępne lokale w galerii.  Inowrocław jest postrzegany, zarówno przez najemców sieciowych jak i lokalnych przedsiębiorców, jako bardzo atrakcyjne miasto do inwestowania zarówno z uwagi na potencjał miasta będącego miastem uzdrowiskowym, jak i brak obecnej na inowrocławskim rynku konkurencyjnej oferty handlowej – dodaje  Dariusz Wolanin

Galeria Solna powstanie w najbardziej zurbanizowanej części Inowrocławia i będzie pierwszym wielkopowierzchniowym obiektem handlowym w mieście. Całkowita powierzchnia najmu  galerii wyniesie ponad 30 tys. mkw. W ofercie centrum znajdzie się około 100 sklepów i punktów usługowych. Doskonałą dostępność do centrum zapewni nowo budowana dwupasmowa ulica Wojska Polskiego.

Klienci Galerii Solnej będą mieli do dyspozycji 1000 miejsc parkingowych.