Jeszcze w czerwcu do grona najemców Galerii Solnej dołączyło dwóch najemców. Dzięki nowej Restauracji Oregano Klienci Galerii Solnej mogą poczuć smaki włoskiej kuchnia poprzez rozszerzenie oferty usługowej centrum skorzystać także z usług w sektorze bankowości w nowo otwartym oddziale Eurobanku. Z dniem 19 czerwca natomiast do sektora usług bankowych dołączył Eurobank.

Restauracja Oregano zlokalizowana jest w strefie foodcourt, w sąsiedztwie najemców takich jak: Mc Donald’s, OLIMP, czy Doner Kebab. Lokal ma powierzchnię ponad 150 m kw.

Restauracja Oregano to restauracja serwująca włoskie dania począwszy od przystawek, po pizzę, pasty i dania główne a także desery. Restauracja bazuje na włoskich recepturach i produktach, co pozwala na oddanie w pełni smaków włoskich dań. Pizzę wypiekaną w wysokich temperaturach na cienkim cieście wyróżnia sposób przyrządzania pieczarek oraz podawanie jej z włoską oliwą. W Restauracji można także skosztować sprowadzanych prosto z Włoch win.Poprzez zapewnienie przestronnego i pełnego atrakcji, w tym kulinarnych, kącika zabaw dla najmłodszych restauracja jest przyjazna rodzinom z dziećmi.

Nowo otwarta placówka Eurobanku ma powierzchnię 110m.kw i została usytuowana pomiędzy salonami sieci Lavard i Wojas.

Eurobank stale rozwija swoje produkty. Innowacyjność i prostota to podstawa przy tworzeniu produktów Eurobanku. Wartości te poparte są szybkością działania i troską o jakość obsługi oraz otwartą komunikacją z Klientami i Pracownikami. Eurobank wciąż optymalizuje procesy zachodzące w banku, aby zapewnić swoim Klientom jeszcze sprawniejszą obsługę.

Galeria Solna to pierwsze nowoczesne centrum handlowo-usługowe w Inowrocławiu obejmujące zasięgiem oddziaływania ponad 200 tysięcy mieszkańców miasta oraz regionu. Od chwili otwarcia 8 maja 2013 roku obiekt odwiedziło ponad 8,5 milionów klientów, co stanowi o dużym sukcesie galerii w tak krótkim czasie. Na sukces ten składa się wiele czynników, w tym duża aktywność marketingowa, zróżnicowana i jednocześnie odpowiednio dopasowana do rynku oferta, a przede wszystkim doskonały poziom komercjalizacji centrum, wynoszący ponad 99%. Na powierzchni przekraczającej 30 tys. mkw. znajduje się blisko 100 sklepów oraz punktów usługowych m.in. Tesco, Media Markt, H&M, Reserved, New Yorker, Carry, Bershka, Stradivarius, House, Sinsay, Mohito, Cropp Town, Takko, Pepco, Monnari, Top Secret, Lee Wrangler, Diverse, Butik, Coccodrillo, Quiosque, Smyk, Triumph, Esotiq, Lavard, Douglas, CCC, Deichmann, Martes Sport, Empik, Mc Donald’s. Do dyspozycji klientów oddano 1000 miejsc parkingowych.

Obiekt posiada prestiżowy certyfikat BREEAM, stanowiący o energooszczędności
i proekologicznych rozwiązaniach zastosowanych w budynku. Galeria zapewnia udogodnienia dla klientów niepełnosprawnych, a także dla rodzin z dziećmi.

Inwestorami Galerii Solnej są Libra Project oraz należąca do Acteeum Group spółka Acteeum Central Europe. Zarządcą obiektu jest DTZ Polska Sp. z o.o.