Najnowszy projekt Acteeum – centrum handlowe Galeria Andrychów – okazał się hitem zakończonych właśnie targów Shopping Center Forum. Spośród wszystkich prezentowanych przez Acteeum obiektów, to właśnie Andrychowska galeria handlowa przyciągnęła najwięcej uwagi potencjalnych najemców. To nowopowstające centrum handlowe o powierzchni 26 000 mkw, już w drugiej połowie 2019 zaoferuje w świetnej lokalizacji Andrychowa ok. 40 sklepów, market budowlany oraz 650 miejsc parkingowych.

 

Zakończone targi Shopping Center Forum były niezwykle intensywną oraz owocną imprezą dla Acteeum. W czasie ich trwania stoisko Acteeum przyciągnęło ogromne zainteresowanie odwiedzających. Uwaga gości w szczególności skierowana była na najnowszy projekt Andrychowskiej galerii handlowej. Zespół Acteeum przeprowadził wiele spotkań i rozmów – zarówno z potencjalnymi najemcami jak i partnerami. W rezultacie dokonanych zostało wiele ważnych postanowień oraz sfinalizowano szereg umów, w szczególności dotyczących udostępnionej do komercjalizacji Galerii Andrychów.

Duże zainteresowanie gości wzbudzał także będący już w trakcie realizacji projekt Chełmskiej galerii handlowej Acteeum. Galeria Chełm, oferująca 55 lokali handlowych na powierzchni 17,5 tys. mkw. nieprzerwanie potwierdza są niezwykłą atrakcyjność, czego dowodem jest finalizowany już proces komercjalizacji i wielu chętnych najemców na ostatnie już dostępne przestrzenie handlowe w tym obiekcie.

 

W tym roku – kolejnym już naszej obecności na targach SCF – gościliśmy na naszym stoisku wielu najemców zainteresowanych najnowszymi projektami Acteeum – w Chełmie oraz Andrychowie. Wyjątkowym, przekraczającym nasze oczekiwania zainteresowaniem cieszył się nasz najnowszy Andrychowski projekt. – mówi Tomasz Szewczyk, Prezes Acteeum Central Europe. – Owocem tego intensywnego wydarzenia będzie zarówno znacząca liczba kontraktów najmu w naszych aktualnych projektach jak i współpraca w ramach kolejnych projektów, będących obecnie w fazie przygotowań. – dodaje Tomasz Szewczyk.

 

Galeria Andrychów będzie nowoczesnym i funkcjonalnym obiektem handlowym o pow. ok. 26 000 mkw. Zaoferuje ok. 40 sklepów różnorodnych marek, market budowlany oraz 650 miejsc parkingowych. Andrychowskie centrum handlowe zapewni płynne skomunikowanie oraz wyjątkową lokalizację, na jedynej w mieście i regionie tej wielkości działce z przeznaczeniem na wielkopowierzchniowe obiekty handlowe. Otwarcie Galerii Andrychów planowane jest na drugą połowę 2019 roku.

 

Zapraszamy do obejrzenia krótkiej relacji zdjęciowej z naszej obecności na targach SCF 2018.