Oferta zakupowa Galerii Chełm, wspólnego przedsięwzięcia Acteeum i Equilis, wzbogaca się o kolejne marki. Do grona najemców pierwszego w Chełmie centrum handlowego dołączą KiK, 4F, Big Star, Vision Express i Orange. Tym samym, komercjalizacja dynamicznie budowanego chełmskiego obiektu przekroczyła już 85%.

 

Grono najemców Galerii Chełm wzbogaciło się o kolejnych pięć marek, podnosząc na jeszcze wyższy poziom atrakcyjność oferty tego pierwszego w Chełmie centrum handlowego. Nowe marki, które otworzą swoje sklepy w budowanej już Galerii Chełm to:

  • KiK, która w salonie powierzchni 680 mkw. zaoferuje szeroki asortyment mody dla całej rodziny, wiele produktów do domu – od kuchni do sypialni po balkon i ogród, oraz szeroką ofertę zabawek i artykułów papierniczych.
  • 4F, specjalizująca się w odzieży sportowej i akcesoriów dla entuzjastów aktywnego stylu życia oraz dla sportu zawodowego. 4F łączy kompetencje i technologie ze świata sportu ze światem stylu i mody, zaś swą ofertę klientom Galerii Chełm udostępni w salonie o powierzchni 298 mkw.
  • Big Star, oferująca od prawie 40 lat kultowe jeansy oraz kompleksowy wybór kurtek, bluz, swetrów, koszul, t-shirtów, sukienek, a także wszelkich dodatków, począwszy od czapek na butach kończąc, która wszystko to zaprezentuje w salonie o powierzchni 235 mkw.
  • Vision Express, która w salonie o powierzchni 72 mkw. udostępni zarówno ogromny wybór wysokiej jakości okularów i soczewek kontaktowych a także profesjonalne badania wzroku.
  • Orange, w której salonie o powierzchni 35 mkw. klienci – zarówno indywidualni jak i biznesowi – będą mogli skorzystać z kompleksowej oferty usług telekomunikacyjnych, multimedialnych i rozrywkowych, korzystających z nowoczesnych technologii.

Oferty nowo dołączających marek dostępne będą dla klientów od momentu otwarcia Galerii Chełm, planowanego na pierwszy kwartał 2020 roku.

 

Galeria Chełm

Galeria Chełm na powierzchni 17,5 tys. mkw. zaoferuje 55 lokali handlowych oraz ponad 550 miejsc parkingowych. Działka, na której powstaje nowe centrum handlowe zlokalizowana jest ona u zbiegu ulic Lubelskiej i Rejowieckiej (także stanowiącej obwodnicę Chełma), w miejscu, stanowiącym główny węzeł komunikacyjny miasta. Swym zasięgiem Galeria Chełm obejmie blisko 300 tys. mieszkańców oraz ruch przygraniczny z Ukrainą i Białorusią.

Wśród najemców, którzy otworzą swoje salony w Galerii Chełm są już tak znane marki jak Lidl, CCC, SMYK, Rossmann, RTV Euro AGD, Martes Sport, Reserved, Sinsay, House, Cropp, home&you, DIVERSE, Pepco, Swiss, Ziaja, Esotique, Play, Kantor Komes, restauracje Olimp i Deli Pizza, czy Księgarnie Świat Książki. Na prawie rok przed otwarciem, poziom komercjalizacji obiektu przekroczył już 85%.

Otwarcie obiektu zaplanowano na pierwszy kwartał 2020 roku.

 

***

Informacja o Equilis

Equilis to firma deweloperska założona w 2006 roku przez Carla Mestdagh’a z założeniem prowadzenia działalności na belgijskim rynku nieruchomości. Obecnie realizuje i wspiera ambitne projekty handlowe, mieszkaniowe, biurowe i rewitalizacyjne, domy seniora, akademiki, a także miejsca rozrywki, przestrzenie kulturalne i publiczne. Equilis zrealizował do tej pory inwestycje komercyjne o łącznej powierzchni 250 000 mkw. oraz 757 lokali mieszkalnych, a w budowie lub przygotowaniu posiada kolejne 230 000 mkw. powierzchni na wynajem i 2 832 mieszkań.

Działalność Equilis w Europie jest zdywersyfikowana pod względem sektorowym i geograficznym, obejmując wszystkie aspekty procesu inwestycyjnego. Aktualnie firma posiada oddziały w Belgii, Francji, Hiszpanii, Luksemburgu, Holandii, Portugalii i Polsce. W 2019 roku planuje również debiut na kolejnych rynkach. www.equilis.net

 

Informacja o Acteeum

Acteeum Group jest prywatną międzynarodową firmą działającą na rynku nieruchomości komercyjnych oraz mieszkaniowych w Polsce, odejmującą się przeprowadzenia całego procesu deweloperskiego, od rozpoznania odpowiedniego terenu pod zabudowę, poprzez etap projektowania, budowy, komercjalizacji, aż po zarządzanie i sprzedaż obiektów.

Podejście Acteeum do projektów bazuje na wieloletnim doświadczeniu i znajomości polskiego rynku oraz procesu deweloperskiego. Spółka jest partnerem biznesowym dużych firm instytucjonalnych, m.in. CBRE Global Investors, Immofinanz, NepiRockcastle, BPI, Equilis jak również współpracuje z inwestorami prywatnymi. Acteeum skupia się na budowie dużych kompleksów handlowych oraz obiektów z przeznaczeniem na cele mieszkaniowe.

Acteeum posiada własne portfolio gruntów oraz negocjuje zakup kolejnych terenów pod budowę centrów handlowych, retail parków oraz na cele mieszkaniowe.

Więcej o Acteeum na stronie www.acteeum.pl