Kompleksowa oferta Galerii Chełm, wspólnego przedsięwzięcia Acteeum i Equlis, wzbogaciła się o kolejne 4 marki. Do grona najemców pierwszego w Chełmie centrum handlowego dołączą Esotiq, Play, Kantor Promes oraz pralnia ekologiczna. Nowi najemcy rozszerzą ofertę zakupową oraz możliwość realizacji codziennych potrzeb klientów w nowoczesnym i przyjaznym otoczeniu.

 

Do grona najemców Galerii Chełm dołączyło właśnie czterech nowych najemców, wzbogacających ofertę zakupową i usługową dla klientów tego pierwszego w Chełmie centrum handlowego. Oferta Galerii Chełm wzbogaci się o następujące marki:

  • Esotiq, oferujący w salonie o powierzchni 60 mkw. szeroki asortyment cenionej mody bieliźniarskiej, dla pełnych energii i seksapilu nowoczesnych kobiet.
  • Play, otwierający salon o powierzchni 30 mkw., w którym klienci skorzystają z kompleksowej oferty telefonii komórkowej, przesyłania wiadomości, danych i wideo a także  telewizji Play NOW.
  • Kantor Promes, który w lokalu o powierzchni prawie 20 mkw. z wykorzystaniem nowoczesnych technologii płatniczych oraz informacyjnych zaoferuje szeroką gamę usług finansowych, w tym obsługę 21 walut w atrakcyjnych cenach, transfery online oraz doradztwo transakcyjne.
  • nowoczesna Pralnia, oferująca na powierzchni 47 mkw. kompleksowe, zgodne z ekologicznymi standardami usługi pralnicze i czyszczące.

Wszystkie 4 marki udostępnią klientom swoje lokale wraz z otwarciem Galerii Chełm, które inwestorzy projektu – Acteeum Group i Equilis Polska – zaplanowali na pierwszy kwartał 2020 roku.

 

Galeria Chełm

Galeria Chełm na powierzchni 17,5 tys. mkw. zaoferuje 55 lokali handlowych oraz ponad 550 miejsc parkingowych. Działka, na której powstanie nowe centrum handlowe zlokalizowana jest ona u zbiegu ulic Lubelskiej i Rejowieckiej (także stanowiącej obwodnicę Chełma), w miejscu, stanowiącym główny węzeł komunikacyjny miasta. Swym zasięgiem Galeria Chełm obejmie blisko 300 tys. mieszkańców oraz ruch przygraniczny z Ukrainą i Białorusią.

Wśród najemców, którzy otworzą swoje salony w Galerii Chełm są już tak znane marki jak Lidl, CCC, SMYK, Rossmann, RTV Euro AGD, Martes Sport, Reserved, Sinsay, House, Cropp, home&you, Divers, Pepco, Swiss, Ziaja, restauracje Olimp i Deli Pizza, czy Księgarnie Świat Książki. Na rok przed otwarciem, poziom komercjalizacji obiektu przekroczył już 75%.

Otwarcie obiektu zaplanowano na pierwszy kwartał 2020 roku.

 

***

Informacja o Equilis

Equilis to firma deweloperska założona w 2006 roku przez Carla Mestdagh’a z założeniem prowadzenia działalności na belgijskim rynku nieruchomości. Obecnie realizuje i wspiera ambitne projekty handlowe, mieszkaniowe, biurowe i rewitalizacyjne, domy seniora, akademiki, a także miejsca rozrywki, przestrzenie kulturalne i publiczne. Equilis zrealizował do tej pory inwestycje komercyjne o łącznej powierzchni 250 000 mkw. oraz 757 lokali mieszkalnych, a w budowie lub przygotowaniu posiada kolejne 230 000 mkw. powierzchni na wynajem i 2 832 mieszkań.

Działalność Equilis w Europie jest zdywersyfikowana pod względem sektorowym i geograficznym, obejmując wszystkie aspekty procesu inwestycyjnego. Aktualnie firma posiada oddziały w Belgii, Francji, Hiszpanii, Luksemburgu, Holandii, Portugalii i Polsce. W 2019 roku planuje również debiut na kolejnych rynkach. www.equilis.net

 

Informacja o Acteeum

Acteeum Group jest prywatną międzynarodową firmą działającą na rynku nieruchomości komercyjnych oraz mieszkaniowych w Polsce, odejmującą się przeprowadzenia całego procesu deweloperskiego, od rozpoznania odpowiedniego terenu pod zabudowę, poprzez etap projektowania, budowy, komercjalizacji, aż po zarządzanie i sprzedaż obiektów.

Podejście Acteeum do projektów bazuje na wieloletnim doświadczeniu i znajomości polskiego rynku oraz procesu deweloperskiego. Spółka jest partnerem biznesowym dużych firm instytucjonalnych, m.in. CBRE Global Investors, Immofinanz, NepiRockcastle, BPI, Equilis jak również współpracuje z inwestorami prywatnymi. Acteeum skupia się na budowie dużych kompleksów handlowych oraz obiektów z przeznaczeniem na cele mieszkaniowe.

Acteeum posiada własne portfolio gruntów oraz negocjuje zakup kolejnych terenów pod budowę centrów handlowych, retail parków oraz na cele mieszkaniowe.

Więcej o Acteeum na stronie www.acteeum.pl