Kompleksowa oferta Galerii Chełm wzbogaciła się właśnie o nowego ważnego najemcę – markę home&you. Nowy salon tej znanej i lubianej marki na powierzchni 350 m kw. zaoferuje klientom z Chełma i okolic szeroki asortyment wyposażenia i dekoracji wnętrz. Na rok przed otwarciem Galerii Chełm do dyspozycji potencjalnych najemców pozostały już ostatnie wolne lokale.

 

Do grona marek otwierających swoje salony w Galerii Chełm dołącza home&you. Dzięki ofercie tej znanej i cenionej sieci sklepów z artykułami wyposażenia i dekoracji wnętrz Galeria Chełm umocni swoją pozycję centrum handlowego kompleksowo wychodzącego naprzeciw potrzebom zakupowym klientów. Nowo otwierany salon home&you na 350 m kw. powierzchni zaoferuje najnowszy asortyment podążający za światowymi trendami wnętrzarskimi, charakteryzujący się wysoką jakością w przystępnej cenie. Będzie to jednocześnie pierwszy salon tej marki w Chełmie.

 

Zgodnie z przyjętą strategią rozwoju, marka home&you w niedawnym czasie zawitała do wielu nowych lokalizacji oraz centrów handlowych o dużej strefie zasięgu. Galeria Chełm to wyjątkowo ważna inwestycja, ponieważ powstający tam sklep, będzie pierwszym salonem home&you w Chełmie. Możemy zapewnić, że nowa koncepcja salonu, uwzględniająca przejrzysty podział stref na poszczególne pomieszczenia domowe, zapewni Klientom komfort zakupów. Jak zawsze, zaprezentujemy szeroki wachlarz eleganckich dodatków i praktycznych akcesoriów do domu, wpisujących się w różnorodne style – informuje Magdalena Szarejko, Kierownik Marketingu home&you.

 

O home&you

home&you tworzy wyjątkową atmosferę poprzez urozmaicenie codzienności drobnymi, świeżymi akcentami. Udowadnia, że szczegóły mają znaczenie. Twórcy marki home&you wierzą, że przytulne i dobrze urządzone wnętrza wprowadzają w życie harmonię oraz pozytywne emocje. Poprzez staranny dobór asortymentu home&you pomaga w komponowaniu stylowych, a także funkcjonalnych aranżacji do salonu, sypialni, kuchni, jadalni oraz łazienki. Marka home&you powstała w 2006 roku, kiedy otwarty został pierwszy salon sprzedaży. Niespełna cztery lata później była już największą, pod względem ilości punktów sprzedaży, siecią sklepów z artykułami wyposażenia wnętrz w Polsce. Obecnie home&you to niemal 150 przyjaznych klientowi salonów, zlokalizowanych w najbardziej atrakcyjnych centrach handlowych na terenie całego kraju.

 

Galeria Chełm

Galeria Chełm na powierzchni 17,5 tys. mkw. zaoferuje 55 lokali handlowych oraz ponad 550 miejsc parkingowych. Działka, na której powstanie nowe centrum handlowe zlokalizowana jest ona u zbiegu ulic Lubelskiej i Rejowieckiej (także stanowiącej obwodnicę Chełma), w miejscu, stanowiącym główny węzeł komunikacyjny miasta. Swym zasięgiem Galeria Chełm obejmie blisko 300 tys. mieszkańców oraz ruch przygraniczny z Ukrainą i Białorusią.

Wśród najemców, którzy otworzą swoje salony w Galerii Chełm są już tak znane marki jak Lidl, CCC, SMYK, Rossmann, RTV Euro AGD, Martes Sport, Reserved, Sinsay, House, Cropp, Swiss, Ziaja czy Księgarnie Świat Książki. Na rok przed otwarciem, poziom komercjalizacji obiektu przekroczył już 75%.

Otwarcie obiektu zaplanowano na pierwszy kwartał 2020 roku.