Oferta Galerii Solnej, pierwszego nowoczesnego obiektu handlowego w Inowrocławiu, wzbogaciła się o kolejną znaną markę odzieżową – Carry, której salon zajmie powierzchnię 655 mkw. Stopień komercjalizacji galerii przekroczył już 92% procent. Otwarcie obiektu zaplanowano na 8 maja.

– Marka Carry doskonale wpisuje się w koncepcję naszego tenant mixu, która oparta została na analizie potrzeb mieszkańców Inowrocławia i dotychczasowej nieobecności na lokalnym rynku popularnych marek. Cieszymy się, że udało nam się znacząco poszerzyć ofertę handlową w mieście poprzez wprowadzenie znanych zarówno polskich, jaki i międzynarodowych sieci takich jak: H&M, Bershka, Stradivarius, New Yorker, czy Empik – tłumaczy Mariusz Kowalczyk z działu komercjalizacji Libra Project. – Galeria Solna jest już prawie całkowicie wynajęta. Z Carry, podpisaliśmy umowę na jeden z ostatnich dostępnych w obiekcie lokali – dodaje.

Carry jest jedną z najbardziej znanych marek projektujących i dystrybuujących odzież w Polsce. Sieć posiada kilkadziesiąt salonów na terenie największych galerii handlowych oraz przy głównych ulicach miast. Kolekcje marki cenione są za połączenie eleganckiego, klasycznego szyku z młodzieżowym komfortem.

– Otwarcie salonu Carry w Galerii Solnej stanowi element nowej perspektywy rozwoju marki. Cieszymy się, że już w maju nasza oferta będzie dostępna dla mieszkańców Inowrocławia i okolic – mówi Natalia Starkowska, specjalista ds. produktu w Carry Sp. z o.o.

Galeria Solna zostanie otwarta na początku maja. To pierwsze nowoczesne centrum handlowo-usługowe w Inowrocławiu. Na powierzchni ponad 30 tys. mkw. znajdzie się blisko 100 sklepów oraz punktów usługowych. Do dyspozycji klientów oddanych zostanie 1000 miejsc parkingowych. Zasięgiem oddziaływania Galeria obejmie ponad 200 tysięcy mieszkańców miasta oraz okolicznych miejscowości usytuowanych wokół Inowrocławia. Inwestorem centrum jest spółka ACE 1 utworzona przez należącą do Acteeum Group firmę ACTEEUM Central Europe oraz spółkę Libra Project, której większościowym udziałowcem jest Dariusz Miłek, prezes CCC S.A.