Już dzisiaj Rockcastle i Acteeum otwierają pierwszy wspólnie zrealizowany projekt galerii handlowej. Od 6 października, mieszkańcy wołomińskiego powiatu liczącego ponad 200 000 mieszkańców mają możliwość zrobienia zakupów w pierwszej, nowoczesnej i długo oczekiwanej galerii handlowej w Wołominie i regionie.

Szyta na miarę oferta na powierzchni 25 000 m kw. GLA obejmuje blisko 80 najemców. Kluczowym najemcą obiektu będzie operator spożywczy Carrefour, który zajmie powierzchnię 5 700 m kw. wśród marek obecnych w Galerii Wołomin znajdują się m.in. H&M, New Yorker, Reserved, Cropp Town, House, Sinsay, Carry, Smyk, Diverse, Big Star, Monnari, Taranko, Quiosque, Vistula, Wólczanka, Triumph, Kubenz, Apart, W. Kruk, Empik, Świat książki, Martes Sport, RTV Euro AGD, CCC, Deichmann, Pepco, Rossmann, Home & You, Orange, Hebe, Paris Optique, Vision Express, czy Kontigo.

Bogatą ofertę gastronomiczną reprezentują m.in. przez Pizza Hut, KFC. W ofercie rozrywkowej centrum znajdzie się fitnes klub Zdrofit oraz wielosalowe kino sieci Helios.

Na klientów czeka wiele udogodnień począwszy od parkingu na 800 miejsc, po bezpłatne wi-fi aż do komfortowego pokoju rodzica z dzieckiem. Obiekt doskonale wpisuje się w strategię gminy, która stawia na modernizację i poprawę życia mieszkańców. Już niebawem zakończą się inwestycje drogowe i kolejowe, które jeszcze bardziej przybliżą Galerię Wołomin mieszkańcom miasta i regionu. Galeria Wołomin znajduje się bowiem w bezpośrednim sąsiedztwie stacji kolejowej Wołomin – Słoneczna.

Cztery dni otwarcia (6-9 października) obfitować będą w promocje dla klientów, jakie przygotowali najemcy . Wydarzenie uatrakcyjnią gwiazdy takie jak Margaret, Krzysztof Ibisz, Maciej Musiał czy Barbara Kurdej-Szatan.

Galeria Wołomin należy do Acteeum Group i Rockcastle Global Real Estate Company Limited. Generalnym wykonawcą obiektu jest Eiffage Polska Sp. z o.o., za koordynację techniczną najemców odpowiada spółka CDI Konsultanci Budowlani. Agentem wspierającym komercjalizację jest firma CBRE, która jest także zarządcą obiektu.