Lista najemców centrum handlowego VIVO! Stalowa Wola poszerza się o kolejne marki. Do grona tych, które w ostatnim czasie podpisały umowy najmu powierzchni w stalowowolskim obiekcie dołączyły: ITAKA, Play, kolejna – tym razem nie modowa marka LPP – Home&You, czy też lokalny sklep Pretty Woman. VIVO! to marka należąca do IMMOFINANZ Group, a projekt w Stalowej Woli jest realizowany przez firmę we współpracy z Acteeum Group. Otwarcie centrum handlowego planowane jest na czwarty kwartał 2015 roku.

Home&You to już łącznie szósta marka grupy LPP, która zagości w VIVO! Stalowa Wola. Na powierzchni prawie 300 m kw. zaprezentuje ona swoją ofertę w zakresie wyposażenia wnętrz, w tym szeroki wybór akcesoriów i tkanin do dekoracji salonu, kuchni i jadalni, sypialni oraz łazienki.

Osoby szukające ciekawych pomysłów na spędzenie wakacji będą mogły już za niedługo udać się do VIVO! by skorzystać z bogatej oferty wyjazdowej, kolejnego najemcy tego obiektu handlowego, tj. biura podróży ITAKA.

Dodatkowo, oferta stalowowolskiego centrum handlowego zostanie wzbogacona o salon operatora sieci komórkowej Play oraz lokalny sklep z odzieżą damską –  Pretty Woman.

„Jednym z naszych głównych założeń jest zaoferowanie przyszłym klientom VIVO! Stalowa Wola możliwe różnorodnej mieszanki najemców. Stąd cieszy nas fakt, że podpisujemy kolejne umowy z najemcami reprezentującymi tak kontrastujące ze sobą oferty.” – powiedział Jacek Wesołowski, Country Manager Development, IMMOFINANZ Group Poland. „Czym bardziej zaawansowane stają się prace budowlane przy naszym obiekcie, tym intensywniejszego charakteru nabierają także negocjacje w zakresie komercjalizacji. A podpisane właśnie umowy są tego kolejnym dowodem” – dodał.

VIVO! w Stalowej Woli będzie miało blisko 32.000 m kw. powierzchni najmu z łącznie ponad 80 sklepami. IMMOFINANZ Group prowadzi tę inwestycję wraz ze spółką Acteeum Group, (podział udziałów w projekcie: 86% IMMOFINANZ Group, 14% Acteeum Group).