Acteeum Group, realizująca całościowy proces inwestycyjny i deweloperski obiektów handlowych na terenie całej Polski, po otwartych w ostatnich latach centrach handlowych w Krośnie, Tomaszowie Mazowieckim, Wołominie, Stalowej Woli czy Elblągu, oraz realizowanych aktualnie projektach w Chełmie i Andrychowie, wzbogaca swoje portfolio o nowy projekt, tym razem w Koszalinie.

 

Koszalin Power Center będzie częścią pierwszego i jednocześnie największego tego typu kompleksu handlowego w regionie, o łącznej powierzchni ponad 37 tys. m² GLA, położonego na działce o powierzchni 11 ha realizowany jest wspólnie z Leroy Merlin. W jego ofercie znajdą się między innymi hipermarket budowlany Leroy Merlin, wielkopowierzchniowy sklep meblowy Agata Meble, duży operator spożywczy, znane sklepy modowe, popularne sieci dyskontowe oraz amerykańska sieć gastronomiczna z lokalem typu drive-thru.

Szybkie i wygodne zakupy zapewni doskonała lokalizacja. Centrum powstanie bezpośrednio przy węźle drogowym drogi ekspresowej S6, łączącej Szczecin z Trójmiastem oraz ulicy Władysława IV – głównej drogi wylotowej nad morze. Obydwie drogi nie tylko stanowią główne krajowe trasy przelotowe, ale również wpisują się w infrastrukturę miejską jako popularne wśród mieszkańców arterie komunikacyjne.

268 tys. mieszkańców miasta i regionu będzie mogło dotrzeć do centrum w czasie do 30 min jazdy samochodem.

Koszalin Power Center otworzy nowe możliwości zakupowe i uzupełni ofertę znajdujących się w mieście obiektów handlowych. Obiekt przyciągnie klientów nie tylko lokalizacją, ale także konceptem, który zapewni iż w jednym miejscu można będzie zrobić zakupy z różnych kategorii. Bezpośredni dostęp z parkingu do każdego sklepu, zapewni łatwe i komfortowe zakupy w znacznie krótszym czasie niż w ma to miejsce w innych galeriach.

Do najemców, którzy zdecydowali się na otworzenie swoich sklepów w koszalińskim centrum przemawiają doskonała lokalizacja, kompleksowa oferta, komfort zakupów oraz znacznie niższe koszty funkcjonowania niż w typowej galerii. W centrum znajdą się popularne marki, których obecnie brakuje w okolicy.

Otwarcie koszalińskiego projektu zaplanowano na pierwszy kw. 2021.

 

Jesteśmy przekonani że dzięki doskonałej lokalizacji Power Center, różnorodnemu i optymalnie skomponowanemu mixowi najemców oraz wzorowym relacjom z lokalną społecznością, nasz nowy koszaliński projekt okaże się sukcesem zarówno z perspektywy inwestycyjnej, ze strony najemców oraz klientów. Nasze przekonanie ugruntowuje fakt, że już teraz, na ponad półtora roku przed otwarciem, mamy potwierdzoną listę najemców, którzy otworzą swoje sklepy w naszym projekcie – wyjaśnia Mariusz Kowalczyk Leasing Director w Acteeum Central Europe

 

Koszalin Power Center

Koszalin Power Center, na łącznej powierzchni 37 tys. m² GLA zaoferuje 30 lokali handlowych w ramach Retail Parku oraz supermarket o powierzchni 2,2 tyś m², market budowlany o powierzchni 10,6 tys. m², salon meblowy o powierzchni 10,5 tys. m² a także ofertę gastronomiczną, włącznie z restauracją typu drive-thru. Obiekt zapewni klientom ok. 1 100 miejsc parkingowych.

Działka, na której powstanie koszalińskie Power Center zlokalizowana jest obok przecięcia ulicy Władysława IV z budowaną właśnie trasą S6 (Szczecin-Gdańsk), w miejscu, które niebawem stanie się głównym węzłem komunikacyjnym Koszalina i regionu. Swym zasięgiem Power Center obejmie ponad 269 tys. mieszkańców regionu oraz ruch tranzytowy odbywający się trasą S6.

Otwarcie obiektu zaplanowano na pierwszy kwartał 2021 roku.

 

***

 

Informacja o Acteeum

Acteeum Group jest prywatną międzynarodową firmą działającą na rynku nieruchomości komercyjnych oraz mieszkaniowych w Polsce, podejmującą się przeprowadzenia całego procesu deweloperskiego, od rozpoznania odpowiedniego terenu pod zabudowę, poprzez etap projektowania, budowy, komercjalizacji, aż po zarządzanie i sprzedaż obiektów.

Podejście Acteeum do projektów bazuje na wieloletnim doświadczeniu i znajomości polskiego rynku oraz procesu deweloperskiego. Spółka jest partnerem biznesowym dużych firm instytucjonalnych, m.in. CBRE Global Investors, Immofinanz, NepiRockcastle, BPI, Equilis jak również współpracuje z inwestorami prywatnymi. Acteeum skupia się na budowie dużych kompleksów handlowych oraz obiektów z przeznaczeniem na cele mieszkaniowe.

Acteeum posiada własne portfolio gruntów oraz negocjuje zakup kolejnych terenów pod budowę centrów handlowych, retail parków oraz na cele mieszkaniowe.

Więcej o Acteeum na stronie www.acteeum.pl