Spośród realizowanych obecnie przez Acteeum projektów prezentowanych podczas tegorocznej edycji Shopping Center Forum, to Koszalińskie Power Center okazało się przebojem pierwszego dnia targów.

 

To nowopowstające centrum handlowe o zasięgu regionalnym, realizowane w formule Power Center przyciągnęło najwięcej uwagi i wzbudziło największy entuzjazm gości odwiedzających stoisko Acteeum – #5.2. Mieliśmy przyjemność gościć wielu Najemców oraz Partnerów Biznesowych, zainteresowanych w szczególności Koszalińskim projektem, doceniających jego wyjątkowe na skalę regionu walory. Co więcej, uczestnictwo w projekcie już teraz takich marek jak Leroy Merlin czy Agata Meble tworzą z niego wyjątkowe miejsce w strategiach i planach rozwojowych Najemców na obszarze Koszalina i regionu.

Podczas spotkań pierwszego dnia targów nasi goście zwracali szczególną uwagę kluczowe atuty koszalińskiego obiektu: współuczestnictwo w projekcie tak wyjątkowych partnerów jak Agata Meble i Leroy Merlin, niezwykle korzystną lokalizację tuż przy skrzyżowaniu budowanej trasy S6 z główną trasą wylotową w kierunku Bałtyku oraz formułę parku handlowego projektu, zapewniającą maksimum wygody oraz bezpieczeństwa dla klientów.

– mówi Tomasz Jopkiewicz, Leasing Director w Acteeum Central Europe.

– Wszystkich zainteresowanych zapraszamy także jutro, na nasze stoisko 5.2.! – dodaje entuzjastycznie Tomasz Jopkiewicz.

Zespół Acteeum przeprowadził także wiele owocnych rozmów na temat dołączeniu szeregu znanych marek do grona najemców innego aktualnego projektu Acteeum – Galerii Siemianowice.

Rozpoczęcie budowy zarówno Koszalińskiego Power Center jak i Galerii w Siemianowicach planowane jest na początek 2021 roku.

 

Już teraz zapraszamy na drugi dzień targów na nasze stoisko #5.2. Do zobaczenia!

 

Zachęcamy także obejrzenia relacji zdjęciowej z naszej obecności podczas pierwszego dnia SCF 2020:

 

***

Informacja o Koszalin Power Center

Koszalin Power Center, na łącznej powierzchni 38 tys. m² GLA zaoferuje supermarket o powierzchni ok. 2 tys. m² oraz 30 lokali handlowych w ramach Retail Parku, market budowlany Leroy Merlin o powierzchni 12 tys. m², salon meblowy Agata Meble o powierzchni 10 tys. m² a także ofertę gastronomiczną, włącznie z restauracją typu drive-thru. Obiekt zapewni klientom ok. 1 100 miejsc parkingowych.

Działka, na której powstanie koszalińskie Power Center zlokalizowana jest obok przecięcia ulicy Władysława IV z budowaną właśnie trasą S6 (Szczecin-Gdańsk), w miejscu, które niebawem stanie się głównym węzłem komunikacyjnym Koszalina i regionu. Swym zasięgiem Power Center obejmie ponad 269 tys. mieszkańców regionu oraz ruch tranzytowy odbywający się trasą S6.

Otwarcie obiektu zaplanowano na początek 2022 roku.

 

Informacja o Galerii Siemianowice

Galeria Siemianowice, na łącznej powierzchni 18 tys. m² GLA zaoferuje supermarket o powierzchni 2,3 tys. m² oraz 55 lokali handlowych a także bogatą ofertę gastronomiczną oraz usługową. Obiekt zapewni klientom ok. 550 miejsc parkingowych oraz doskonałe połączenia komunikacją publiczną.

Działka, na której powstanie Galeria Siemianowice zlokalizowana jest w ścisłym centrum Siemianowic, obok Placu Skargi, u zbiegu ulic Katowickiej, Staszica i Waryńskiego. W bezpośrednim sąsiedztwie Galerii zlokalizowane są przystanki komunikacji miejskiej – autobusowe oraz tramwajowe, zaś otaczające ulica zapewniają doskonały dojazd zarówno w obrębie miasta jak i całego ośrodka metropolitalnego Górnego Śląska – w tym z Katowic.

Swym zasięgiem Siemianowickie Centrum Handlowe obejmie ponad 280 tys. mieszkańców miasta oraz regionu Górnego Śląska.

Otwarcie obiektu zaplanowano na pierwszą połowę 2022 roku.

 

***

Informacja o Acteeum

Acteeum Group jest prywatną międzynarodową firmą działającą na rynku nieruchomości komercyjnych oraz mieszkaniowych w Polsce, odejmującą się przeprowadzenia całego procesu deweloperskiego, od rozpoznania odpowiedniego terenu pod zabudowę, poprzez etap projektowania, budowy, komercjalizacji, aż po zarządzanie i sprzedaż obiektów.

Podejście Acteeum do projektów bazuje na wieloletnim doświadczeniu i znajomości polskiego rynku oraz procesu deweloperskiego. Spółka jest partnerem biznesowym dużych firm instytucjonalnych, m.in. CBRE Global Investors, Immofinanz, NepiRockcastle, BPI, Equilis jak również współpracuje z inwestorami prywatnymi. Acteeum skupia się na budowie dużych kompleksów handlowych oraz obiektów z przeznaczeniem na cele mieszkaniowe.

Acteeum posiada własne portfolio gruntów oraz negocjuje zakup kolejnych terenów pod budowę centrów handlowych, retail parków oraz na cele mieszkaniowe.

Więcej o Acteeum na stronie www.acteeum.pl