Centrum Handlowe Ogrody podpisało kolejne umowy najmu. Plus GSM, Inmedio oraz kantor wymiany walut to lokale, które już wkrótce otworzą swoje drzwi dla klientów Centrum z Elbląga i okolic.

Trzy marki, których salony znajdowały się w Centrum Handlowym Ogrody przed rozpoczęciem rozbudowy, podpisały umowy najmu powierzchni w rozbudowywanym Centrum. Salon prasowy Inmedio, który zajmie 42 m2, kantor wymiany walut o powierzchni 24 m2 oraz salon operatora komórkowego Plus GSM, którego powierzchnia będzie wynosić 50 m2 swoje drzwi dla klientów otworzą we wrześniu i na początku października. Wszystkie lokale znajdą się na parterze w zmodernizowanej części Centrum

Swoje sklepy w przebudowywanej części CH Ogrody otworzyły już RTV EURO AGD, CCC, T-Mobile. Nieprzerwanie swoich Klientów obsługuje hipermarket Carrefour. Po zakończeniu rozbudowy na dwóch poziomach znajdzie się 130 punktów usługowych i sklepów, m.in. Carrefour, CCC, Deichmann, Douglas, Esotiq, H&M, salony marek należących do grupy LPP (Cropp Town, House, Mohito, Reserved, Sinsay), New Yorker, Orsay, restauracja McDonald’s, Quiosque, Rossmann, RTV Euro AGD, Sizeer, T-Mobile, Trojan Horse, Wojas, Yes, Yves Rocher, Piekarnia Raszczyk oraz wielosalowe kino. Na trzech poziomach Centrum zaplanowany został parking na ok. 1000 miejsc.

Inwestorem projektu jest CBRE Global Investors Poland, a za rozbudowę i komercjalizację odpowiada firma Acteeum Central Europe, którą w zakresie najmu wspiera CBRE Sp. z o.o. Autorem projektu architektonicznego jest pracownia ESA. Generalnym Wykonawcą jest PORR (Polska) SA.