Do grona najemców Sarniego Stoku dołączył W.Kruk. W rozbudowanym obiekcie salon lidera rynku jubilerskiego w Polsce zajmie powierzchnię 64 mkw.

– Choć już od ponad stu dni realizujemy renowację i rozbudowę Sarniego Stoku, nasze centrum jest cały czas otwarte dla klientów – podkreśla Krzysztof Bocianowski, Head of Asset Management CBRE Global Investors w Polsce.

Na skutek prowadzonej przebudowy, powierzchnia Centrum Handlowego Sarni Stok w Bielsku- Białej zwiększona zostanie do 33 tys. mkw. Jak zapowiedziano do grona najemców dołączy m.in. sklep H&M.

– Po zakończeniu prac, w listopadzie 2012 roku, spotkamy się na zakupach w zupełnie innym obiekcie, przearanżowaną strefą z punktami gastronomicznymi oraz wzbogaconą ofertą handlową. Już teraz do grona najemców dołącza W.Kruk, lider rynku jubilerskiego w Polsce Salon jubilerski będzie miał powierzchnię 64 mkw– mówi Krzysztof Bocianowski.

Centrum Handlowe Sarni Stok zostało otwarte w 2001 r. Jako jedyne w Bielsku- Białej oferuje dwie unikalne marki: TK Maxx i Media Markt. W dotychczasowej ofercie znajdują się również m.in.: Aparat, C&A, Empik, Reserved, New Yorker, Smyk, Douglas oraz Deichmann.

Za proces rozbudowy oraz remodelling Centrum Handlowego Sarni Stok odpowiada firma Acteeum Central Europe. Obecna powierzchnia Sarniego Stoku wynosi 30 tys. mkw. W centrum funkcjonuje ponad 60 sklepów i punktów usługowych. Właścicielem obiektu jest fundusz PFCE, zarządzany przez CBRE Global Investors.