Acteeum

ACTEEUM Central Europe należy do ACTEEUM GROUP – międzynarodowej firmy działającej na rynku developerskim oraz zarządzania nieruchomościami. Firma specjalizuje się w rozwoju centrów handlowych w Polsce podejmując się przeprowadzenia całego procesu developerskiego, począwszy od dokonania rozpoznania odpowiedniego terenu pod zabudowę poprzez etap projektowania, budowy, komercjalizacji, aż po zarządzanie i sprzedaż centrów handlowych.

Podejście Acteeum do projektów oparte jest na wieloletnim doświadczeniu firmy i znajomości polskiego rynku oraz procesu developerskiego przy projektach typu retail. Współpracownicy Acteeum mając różnorodne zaplecze zawodowe i doświadczenie w pracy dla firm mających swoje korzenie w branży developerskiej potrafią trafnie prognozować pozycję sprzedawców detalicznych, firm budowlanych, klientów, inwestorów, instytucji finansowych.

Poprzez słowa: ‘działanie’ oraz ‘zespół’ tworzące nazwę Acteeum, firma jest gotowa wspierać partnerów otwartych na idee wspólnych przedsięwzięć pozostając zawsze skoncentrowaną na znalezieniu optymalnego rozwiązania w odpowiedzi na wyzwanie, jakie stawia proces developerski.