5 listopada minął dokładnie rok od otwarcia centrum handlowego VIVO! Stalowa Wola. W tym czasie obiekt zyskał grono swoich wiernych zwolenników, a marka VIVO! na stałe wpisała się w świadomości mieszkańców oraz odwiedzających z okolicznych miejscowości. Tuż przed swoimi pierwszymi urodzinami, VIVO! Stalowa Wola powiększyło grono swoich najemców o perfumerię Douglas oraz oferujący szeroką gamę kosmetyków salon Way To Beauty. Obydwa sklepy zostaną otwarte jeszcze przed tegorocznymi Świętami Bożego Narodzenia.

Z okazji swoich pierwszych urodzin, centrum handlowe przygotowało dla odwiedzających bogaty program atrakcji. Ich najjaśniejszym punktem będzie casting FashionTV, który właśnie 5 listopada wydarzy się w VIVO! Stalowa Wola, aby w ramach FashionTV Model Search dać szansę każdemu, kto marzy o zaistnieniu w świecie modelingu i ma na tyle odwagi by zrobić pierwszy krok. Co więcej, gościem specjalnym w ramach tego projektu będzie słynna blogerka modowa Jessica Mercedes. Opowie m.in. o najnowszych trendach w modzie i o idealnym stroju na casting. Inną znaną twarzą z telewizji, która pojawi się na urodzinowych obchodach VIVO! Stalowa Wola będzie prezenter pogody Bartek Jędrzejak. Pełniąc rolę gospodarza, poprowadzi tego dnia wszystkie zaplanowane wydarzenia, zapowie pokazy mody oraz konkursy, które będą organizowane wspólnie z najemcami VIVO!.

Ponadto świętowanie w VIVO! Stalowa Wola nie obędzie się bez urodzinowego tortu, którym poczęstowani zostaną odwiedzający centrum handlowe, jak również szeregu atrakcji dla najmłodszych. Sklepy przygotowują na ten wyjątkowy dzień specjalne dedykowane urodzinom akcje rabatowe.

W okresie całego pierwszego roku funkcjonowania VIVO! zapewniło doskonałe warunki do zadebiutowania w mieście wielu nowym markom. W najbliższym czasie do ich grona dołączą kolejne dwie. Pierwszą z nich jest perfumeria Douglas, oferująca największy w Polsce wybór światowych oraz krajowych kosmetyków pielęgnacyjnych, jak również do makijażu i zapachów. W VIVO! Stalowa Wola marka ta otworzy swój sklep na powierzchni ponad 200 m. kw. Way To Beauty natomiast – to zupełne novum nie tylko w Stalowej Woli, ale w całym województwie podkarpackim. Sklepy te specjalizują się w dostarczaniu profesjonalnych kosmetyków do ciała jak i pielęgnacji włosów. Otwarcie butiku tej marki w VIVO! dopełni aktualną ofertę handlową centrum w zakresie produktów kosmetyczno-drogeryjnych.

„To był bez wątpienia bardzo udany pierwszy rok dla VIVO! Stalowa Wola, co potwierdzają nie tylko wyniki odwiedzalności, ale także fakt, że nasze centrum handlowe zapisało się w świadomości mieszkańców również jako doskonałe miejsce spędzania wolnego czasu”, powiedział Piotr Fedorczak, Center Manager VIVO! Stalowa Wola. „W przyszłym roku czekają nas kolejne wielkie wydarzenia, a tymi najważniejszymi będą bez wątpienia otwarcie kina Helios oraz sklepu meblowego Agata. Będziemy nadal pracować nad udoskonalaniem naszej oferty, tak by móc proponować mieszkańcom wszystko to, co najlepsze w sferze nie tylko zakupowej ale i rozrywkowej”, dodał.