Nowy Retail Park Acteeum realizowany w Koszalinie wspólnie z Leroy Merlin i Agata Meble – przyciąga najbardziej znane i lubiane marki na rynku. Podpisując kolejne umowy najmu Koszalin Power Center niezwykle wzbogaciło swoją ofertę zakupową z branży home & deco oraz modowej. Do projektu dołączyły Jysk oraz Komfort a także trzy marki modowej grupy LPP – House, Cropp i Sinsay.

Koszaliński Retail Park Acteeum to największy i najnowocześniejszy kompleks handlowy w regionie Koszalina, w którym na łącznej powierzchni 38 tys. m² powstanie 30 sklepów. Otwarcie zaplanowano na I półrocze 2023 r.

 

Koszaliński park handlowy Acteeum, powstający we współpracy z Leroy Merlin, SGI oraz Agata Meble z każdym tygodniem wzmacnia swoją atrakcyjność i popularność wśród najemców. Podpisane kolejne umowy najmu sprawiają, ze oferta zakupowa koszalińskiego Power Center niezwykle wzmocniła się w branżach home & deco oraz modowej.

– W ostatnim czasie nowe, szacowne marki dołączyły do naszego koszalińskiego projektu. Podpisaliśmy umowy najmu z Jysk i Komfort oraz grupą LPP. Dzięki temu, oferta zakupowa naszego parku handlowego, szczególnie w obszarze „home & deco” stała się niezwykle atrakcyjna, tym bardziej że już od jakiegoś czasu są z nami marki Agata Meble oraz Leroy Merlin. Sfinalizowane umowy oznaczają dla nas nie tylko przypieczętowanie sukcesu komercyjnego powstającego projektu, ale także udostępnienie atrakcyjnych ofert znanych marek mieszkańcom Koszalina i regionu .

– mówi Tomasz Jopkiewicz, Leasing Director, Acteeum Central Europe.

Dzięki dołączeniu do projektu marek Jysk i Komfort, atrakcyjność zakupowa parku handlowego niezwykle wzbogaci swą ofertę z zakresu wyposażenia wnętrz, designu, akcesoriów ogrodowych i materiałów budowlanych. Jysk oraz Komfort, które w lokalach o powierzchniach odpowiednio 1,370 m² oraz 1,050 m² udostępnią kompleksową gamę swoich produktów z zakresu wyposażenia wnętrz, uzupełnią ofertę Agata Meble oraz Leroy Merlin, która będzie dostępna w ramach koszalińskiego parku handlowego w jedynych wielkoformatowych sklepach tych marek w regionie.

Ponadto, na łącznej powierzchni najmu ponad 2,200 m² swoje sklepy otworzy 3 niezwykle popularne i lubiane marki grupy modowej LPP – House, Cropp i Sinsay – sprawiając że atrakcyjność oferty Koszalin Power Center będzie niepowtarzalna na skalę całego regionu.

 

Jysk

JYSK to międzynarodowa sieć handlowa, oferująca wszystko dla domu. W ofercie Jysk znajduje się szeroka gama produktów wyposażenia wnętrz – mebli, pościeli, tekstyliów, dekoracji – jak i mebli i akcesoriów ogrodowych. JYSK GROUP ma swoje korzenie w Skandynawii. Pierwszy sklep otwarto w Danii w 1979 roku. Dziś JYSK GROUP posiada ponad 2400 sklepów oraz 20000 pracowników w 45 krajach.

 

Komfort

Sklepy KOMFORT SA to największa w Polsce sieć ponad 120 sklepów specjalizujących się w sprzedaży pokryć podłogowych. KOMFORT posiada w swoim asortymencie największy na rynku wybór dywanów, wykładzin dywanowych i elastycznych, paneli, podłóg drewnianych oraz akcesoriów do montażu i pielęgnacji. Firma oferuje także pełny pakiet usług takich jak pomiar i montaż podłóg, przycinanie i obszywanie wykładzin, transport i wnoszenie towarów, sprzedaż na raty oraz czyszczenie i konserwację pokryć podłogowych.

 

House

House łączy najnowsze trendy ze stylem ulicy. Stawia na styl casual, proponując odważne zestawienia i wyraziste dodatki. Klientami marki są młodzi wiekiem i duchem ludzie, którzy mają do siebie dystans, cenią luz i pełnymi garściami czerpią z życia. House nawiązuje w kolekcjach do sztuki, popkultury i trendów w mediach społecznościowych, inspiracje czerpie ze stylu wielkomiejskiej ulicy. Zachęca do zabawy modą i świadomego kształtowania własnego wizerunku.

 

CROPP

Cropp wpisuje się w modę streetwear, ułatwiając klientom kreację własnego stylu dzięki kolekcjom damskim i męskim, uzupełnionym o szeroką gamę akcesoriów i butów. Marka pomaga wyrażać emocje i przekraczać granice. Inspiracje czerpie ze współczesnej kultury i muzyki, twórczo miksując je w projektach z najnowszymi trendami z wybiegów. Podczas projektowania współpracuje z artystami sztuk wizualnych, ilustratorami i graficiarzami z całego świata. Marka od lat wspiera wydarzenia kulturalne związane ze sztuką uliczną.

 

Sinsay

Sinsay odpowiada na potrzeby swoich klientów oferując im najnowsze trendy w atrakcyjnych cenach. Różnorodność naszej kolekcji umożliwia swobodne tworzenie modnych stylizacji na każdą okazję. Projektujemy linie, które stanowią codziennie źródło inspiracji dla nastolatek i młodych kobiet, a także mężczyzn preferujących niezobowiązujący miejski styl. Wśród propozycji marki znajdują się również wygodne i funkcjonalne ubrania dla mam oraz urocze produkty i akcesoria dla dzieci. Ofertę Sinsay uzupełniają elementy wyposażenia wnętrz oraz linia kosmetyków do makijażu i pielęgnacji.

 

Informacja o Koszalin Power Center

Koszalin Power Center to obiekt w formule regionalnego parku handlowego, który obejmie swym zasięgiem miasto Koszalin oraz otaczający region. Formułą architektoniczną, doborem znanych i lubianych marek oraz doskonałemu skomunikowaniu projekt realizowany we współpracy z Leroy Merlin, Agata Meble oraz firmą SGI już teraz na trwale wpisuje się w krajobraz handlowy Koszalina i okolicy.

Na łącznej powierzchni 38 tys. m² GLA Projekt zaoferuje szeroką gamę sklepów i lokali usługowych różnorodnych marek. Znajdzie się tam największy w regionie hipermarket budowlany Leroy Merlin o powierzchni ok. 12 tys. m², supermarket Lidl o powierzchni ok. 2 tys. m², pełnowymiarowy i jedyny w regionie salon meblowy sieci Agata Meble o powierzchni ok. 10 tys. m² oraz 30 lokali handlowych w ramach Retail Parku. Wśród najemców koszalińskiego parku handlowego znajdą się także Jysk, Komfort, House, Cropp, Sinsay, Lidl; Rossman, 4F oraz Media Expert.

Koszalin Power Center obejmie także ofertę gastronomiczną, włącznie z restauracją typu drive-thru. Dodatkowo, dla wygody klientów obiekt zaoferuje przestronny, łatwo dostępny parking na ok. 1100 pojazdów oraz infrastrukturę zapewniającą płynne skomunikowanie zarówno w ramach Koszalina jak i regionu.

Centrum powstanie bezpośrednio przy węźle drogowym drogi ekspresowej S6, łączącej Szczecin z Trójmiastem oraz ulicy Władysława IV – głównej drogi wylotowej nad morze. Obydwie drogi nie tylko stanowią główne krajowe trasy przelotowe, ale również wpisują się w infrastrukturę miejską jako popularne wśród mieszkańców arterie komunikacyjne.

Otwarcie koszalińskiego projektu zaplanowano na I półrocze 2023 roku.

 

***

Informacja o Acteeum

Acteeum Group jest prywatną międzynarodową firmą działającą na rynku nieruchomości komercyjnych oraz mieszkaniowych w Polsce, podejmującą się przeprowadzenia całego procesu deweloperskiego, od rozpoznania odpowiedniego terenu pod zabudowę, poprzez etap projektowania, budowy, komercjalizacji, aż po zarządzanie i sprzedaż obiektów.

Podejście Acteeum do projektów bazuje na wieloletnim doświadczeniu i znajomości polskiego rynku oraz procesu deweloperskiego. Spółka jest partnerem biznesowym dużych firm instytucjonalnych, m.in. CBRE Global Investors, Immofinanz, NepiRockcastle, BPI, Equilis jak również współpracuje z inwestorami prywatnymi. Acteeum skupia się na budowie dużych kompleksów handlowych oraz obiektów z przeznaczeniem na cele mieszkaniowe.

Acteeum posiada własne portfolio gruntów oraz negocjuje zakup kolejnych terenów pod budowę centrów handlowych, retail parków oraz na cele mieszkaniowe.

Więcej o Acteeum na stronie www.acteeum.pl