Powierzchnia GLA

25 000 m²

Lokale handlowe

30

Miejsca parkingowe

700

Projekt

BIG Ostróda będzie pierwszym i jednocześnie największym tego typu kompleksem handlowym w formacie Power Center w regionie o łącznej powierzchni ponad 25 tys. m² GLA, obejmującej ponad 14 tys. m² GLA parku handlowego.

W ramach centrum handlowego znajdą się między innymi wolnostojący hipermarket DYI o powierzchni 9 tys. m², duży supermarket spożywczy, znane sklepy modowe, popularne sieci dyskontowe oraz lubiana sieć gastronomiczna z lokalem typu drive-thru. Dodatkowo, na terenie parku handlowego znajdzie się przestronny parking na ponad 700 pojazdów także dogodnie zlokalizowana stacja benzynowa oraz myjnia.

BIG Ostróda otworzy nowe możliwości zakupowe i kompleksowo uzupełni ofertę znajdujących się w mieście i regionie mniejszych obiektów handlowych. Nowe Centrum przyciągnie klientów nie tylko lokalizacją, ale także konceptem, który zapewni iż w jednym miejscu można będzie zrobić zakupy z różnych kategorii. Bezpośredni dostęp z parkingu do każdego sklepu, zapewni łatwe, bezpieczne i komfortowe zakupy w znacznie krótszym czasie niż w ma to miejsce w innych obiektach handlowych.

 

Ostróda Power Center w liczbach

Powierzchnia GLA:25 000 m²
Liczba lokali handlowo-usługowych:30
Supermarket:2 000 m²
Hipermarket DIY Castorama9 000 m²
Liczba miejsc parkingowych:700
Planowane otwarcie:III kwartał 2024
Liczba klientów w promieniu 30 min. dojazdu120 000

Lokalizacja

Działka, na której powstanie park handlowy BIG Ostróda położona jest przy głównej drodze wjazdowej do centrum Ostródy, bezpośrednio przy węźle dróg ekspresowych S7, łączącej Warszawę i Gdańsk oraz S16 prowadzącej do Olsztyna oraz Grudziądza.

Lokalizacja obiektu jest także w naturalny sposób doskonale skomunikowana z Ostródą i regionem. Swym bezpośrednim zasięgiem BIG Ostróda będzie obejmować ponad 120,000 mieszkańców a także niezwykle intensywny ruch tranzytowy tras S7 i S16.

Plany

Strona WWW

Inwestorzy

Komercjalizacja

Mariusz Kowalczyk

Leasing Director

+48 696 980 543

Tomasz Jopkiewicz

Leasing Director

+48 696 980 492

Podgląd terenu budowy