Powierzchnia GLA

25 000 m²

Lokale handlowe

33

Miejsca parkingowe

800

Projekt

Gorzów Power Center będzie pierwszym i jednocześnie największym tego typu kompleksem handlowym w Gorzowie Wielkopolskim oraz otaczającym regionie. Kompleks powstanie na działce o pow. 8 ha, zlokalizowanej przy ulicy Walczaka, jednej z głównych dróg wjazdowych do centrum miasta. Umiejscowienie centrum handlowego zapewnia doskonałe skomunikowanie z centrum Gorzowa oraz regionem.

Gorzowskie Power Center na łącznej powierzchni 25 tys. m² GLA, zaoferuje wszystko, czego potrzebować będą klienci – od nowoczesnego i przestronnego supermarketu Biedronka o powierzchni 1.3 tys. m², przez szeroką gamę sklepów modowych jak np. Sinsay, Cropp, House, Diverse, HalfPrice, New Yorker czy CCC, marek sportowych jak. Decathlon czy Martes Sport, drogeryjnych, gospodarstwa domowego jak Jysk po salon elektroniki użytkowej, sklep Tedi oraz Maxi Zoo. Gorzów Power Center obejmie ok. 800 miejsc parkingowych i infrastruktura do ładowania pojazdów elektrycznych. W ramach projektu znajdą się również strefy relaksu, rozrywki, gier i zabaw dla dzieci, gastronomii oraz wiele ciekawych rozwiązań małej architektury.

Gorzów Power Center w liczbach

Powierzchnia GLA:25 000 m²
Liczba lokali handlowo-usługowych:33
Supermarket Biedronka:1 300 m²
Liczba miejsc parkingowych:800
Działka:8 ha
Planowane otwarcie:III kwartał, 2024

Lokalizacja

Kompleks Power Center w Gorzowie powstanie na działce o pow. 8 ha, zlokalizowanej przy ulicy Walczaka, jednej z głównych dróg wjazdowych do centrum miasta. Umiejscowienie centrum handlowego zapewnia doskonałe skomunikowanie z centrum Gorzowa oraz regionem.

Plany

Strona WWW

Inwestorzy

Komercjalizacja

Tomasz Jopkiewicz

Leasing Director

+48 696 980 492

Podgląd terenu budowy