Powierzchnia GBA

38 000 m²

Lokale handlowe

30

Miejsca parkingowe

1 100

Projekt

Koszalin Power Center to obiekt w formule regionalnego parku handlowego, który obejmie swym zasięgiem miasto Koszalin oraz otaczający region. Formułą architektoniczną, doborem znanych i lubianych marek oraz doskonałemu skomunikowaniu projekt realizowany we współpracy z Leroy Merlin, Agata Meble oraz firmą SGI już teraz na trwale wpisuje się w krajobraz handlowy Koszalina i okolicy.

Na łącznej powierzchni 38 tys. m² GLA Projekt zaoferuje szeroką gamę sklepów i lokali usługowych różnorodnych marek. Znajdzie się tam największy w regionie hipermarket budowlany Leroy Merlin o powierzchni ok. 12 tys. m², supermarket Lidl o powierzchni ok. 2 tys. m², pełnowymiarowy i jedyny w regionie salon meblowy sieci Agata Meble o powierzchni ok. 10 tys. m² oraz 30 lokali handlowych w ramach Retail Parku.

Koszalin Power Center obejmie także ofertę gastronomiczną, włącznie z restauracją typu drive-thru. Dodatkowo, dla wygody klientów obiekt zaoferuje przestronny, łatwo dostępny parking na ok. 1100 pojazdów oraz infrastrukturę zapewniającą płynne skomunikowanie zarówno w ramach Koszalina jak i regionu.

Centrum powstanie bezpośrednio przy węźle drogowym drogi ekspresowej S6, łączącej Szczecin z Trójmiastem oraz ulicy Władysława IV – głównej drogi wylotowej nad morze. Obydwie drogi nie tylko stanowią główne krajowe trasy przelotowe, ale również wpisują się w infrastrukturę miejską jako popularne wśród mieszkańców arterie komunikacyjne.

Otwarcie koszalińskiego projektu zaplanowano na I kwartał 2024 roku.

Koszalin Power Center w liczbach

Powierzchnia GBA:38 000 m²
Liczba lokali handlowo-usługowych:30
Supermarket:2 200 m²
Hipermarket DIY Leroy Merlin12 000 m²
Salon meblowy Agata Meble10 000 m²
Liczba miejsc parkingowych:1 100
Otwarcie:I kwartał 2024
Liczba klientów w promieniu 30 min. dojazdu270 000

Lokalizacja

Działka, na której powstanie koszalińskie Power Center zlokalizowana jest obok przecięcia ulicy Władysława IV z budowaną właśnie trasą S6 (Szczecin-Gdańsk), w miejscu, które niebawem stanie się głównym węzłem komunikacyjnym Koszalina i regionu.

Swym zasięgiem Power Center obejmie ponad 269 tys. mieszkańców regionu oraz ruch tranzytowy odbywający się trasą S6.

Plany

Strona WWW

Inwestor

Komercjalizacja

Tomasz Jopkiewicz

Leasing Director

+48 696 980 492

Podgląd terenu budowy