Vivo! Krosno
Powierzchnia GLA

31 600 m²

Lokale handlowe

86

Miejsca parkingowe

1 000

Projekt

VIVO! Stalowa Wola to jednokondygnacyjny obiekt o powierzchni 22 500 m² powierzchni najmu oferujący 83 salony handlowo-usługowe. Swoim zasięgiem VIVO! Stalowa Wola obejmuje 400 000 mieszkańców w promieniu 30-40 minut drogi dojazdu, w tym liczący 50 000 mieszkańców Tarnobrzeg oraz mający 25 000 mieszkańców Sandomierz.

Stalowa Wola – jedno z najmłodszych miast w Polsce liczy 65 000 mieszkańców i stanowi jeden z największych węzłów komunikacyjnych w regionie z bezpośrednim połączeniem z Przemyślem, Krakowem, Lublinem, Warszawą, Łodzią, Wrocławiem oraz województwem śląskim. Przynależność do Tarnobrzeskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej Euro-Park Wisłosan zapewnia dynamiczny rozwój gospodarczy miasta będącego drugim pod względem liczby ludności miastem w województwie podkarpackim. Jednokondygnacyjne centrum handlowe o czytelnej komunikacji wewnętrznej powstanie w najbardziej zaludnionej części miasta – w dzielnicy Poręby.

Wsród najemców centrum VIVO! znajdują się H&M, Media Expert, Helios, CROPP, House, RESERVED, SiNSAY, Intermarche, Pepco, SMYK, Deichmann, CCC, Martes Sport, Rossmann, Big Star, 4F, Hebe, KIK, Douglas, Medicine, Vistula, Wólczanka, Grycan, Subway, Olimp. W bezpośrednim sąsiedztwie obiektu znajduje się także dwupoziomowy salon Agata Meble.

VIVO! Stalowa Wola posiada prestiżowy certyfikat Breeam stanowiący o standardzie ekologicznym budynku, realizowanego zgodnie z dbałością o zrównoważony rozwój już od etapu projektowania.

Centrum zostało zrealizowane we współpracy joint venture Acteeum oraz Immofinanz. VIVO! to marka centrów handlowych, których koncepcja została opracowana z myślą o miastach z zasięgiem całkowitym umożliwiającym dotarcie do co najmniej 200.000 osób. Cechy charakterystyczne obiektów VIVO! to atrakcyjnie dobrany mix najemców w tym silne marki „anchor-owe”, jak również koncentracja na ofercie dedykowanej dla całej rodziny.

Galeria w liczbach

Powierzchnia najmu / GLA:31 600 m²
Powierzchnia działki:10 ha
Liczba lokali handlowo-usługowych:86
DIY:9 500 m²
Supermarket:2 500 m²
Galeria handlowa:19 600 m²
Ilość miejsc parkingowych:1 000
Otwarcie:5 listopada 2015
Liczba klientów w promieniu 15 min. dojazdu80 000
Liczba klientów w promieniu 30 min. dojazdu250 000
Liczba klientów w promieniu 45 min. dojazdu400 000

Lokalizacja

Centrum VIVO! Stalowa Wola jest położone tuż przy drodze krajowej prowadzącej do Sandomierza i Rzeszowa komunikującej miasto z całym regionem.

Infrastruktura drogowa przebiegająca wokół inwestycji zapewnia łatwy dostęp do parkingu oraz strefy dostaw najemców.

Tuż przed wejściem zlokalizowany jest przystanek 2 linii autobusowych oraz postój taxi.

Inwestor

Od lutego 2018 w portfelu Immofinanz.