Realizowany wspólnie przez Acteeum Group oraz BPI Real Estate Poland projekt wolaRE został doceniony przez portal RynekPierwotny.pl, gdzie uzyskał drugie miejsce w rankingu „Najlepszych inwestycji mieszkaniowych w Warszawie”. Osiedle, którego ukończenie planowane jest na III kwartał 2020 roku powstanie przy ulicy Ostroroga w dzielnicy Wola i zaoferuje klientom 231 lokali mieszkalnych o powierzchni od 28 do 83 m2.

 

Ranking organizowany przez portal www.RynekPierwotny.pl zaowocował w II kwartale 2019 roku zaszczytną drugą pozycją dla projektu wolaRe. Inwestycja realizowana wspólnie przez Acteeum Group oraz BPI Real Estate Poland powstaje przy ul. Ostroroga 21 w Warszawie. Osiedle wolaRE to oryginalny projekt dopasowany do istniejącej już zabudowy dzielnicy Wola, który zaoferuje 231 mieszkań o atrakcyjnym rozkładzie i w poszukiwanych metrażach od 28 do 83 m2. W ramach inwestycji powstanie również siedem lokali usługowych. Budowa osiedla wolaRe przebiega zgodnie z harmonogramem, gdzie aktualnie trwają prace konstrukcyjne na poziomie czwartego piętra. Termin zakończenia budowy osiedla wolaRe planowane jest na III kw. 2020.  

Projekt wolaRe stanowi drugą już inwestycję, po poznańskiej Vilda Park, realizowaną w ramach współpracy joint venture Acteeum Group i BPI Real Estate Poland.

Projekt wolaRE

Osiedle wolaRE to miejsce idealne dla miłośników miejskiego stylu życia, którzy jednocześnie nie chcą mieszkać w ścisłym centrum. Doskonała lokalizacja na warszawskiej Woli oraz dostęp do bogatej oferty kulturalnej dzielnicy czynią to miejsce wyjątkowym na mapie stolicy. Dodatkowym atutem lokalizacji wolaRE jest bliskość centrum miasta oraz świetne połączenia komunikacyjne – samochodowe, tramwajowe i autobusowe – pozwalające dotrzeć do serca Warszawy w niespełna 10 minut.

W nowoczesnym budynku, na 7 kondygnacjach powstanie 231 lokali mieszkalnych o atrakcyjnym rozkładzie i w poszukiwanych metrażach oraz lokale usługowe. wolaRe zaoferuje mieszkania dopasowane do różnorodnych potrzeb klientów, w tym zarówno małe studia jak i przestronne apartamenty, o powierzchniach od 28 do 83 m2. Każde z mieszkań osiedla wolaRE posiadać będzie balkon lub loggię. Łączna powierzchnia lokali mieszkalnych w ramach osiedla wyniesie 10 222,17 m2, zaś lokali usługowo-handlowych 395,29 m2

Rozpoczęcie inwestycji wolaRE nastąpiło w grudniu 2018 r., natomiast zakończenie realizacji projektu przewidziano na 2020 r.

Więcej informacji o projekcie: https://wolare.pl/

 

***

Informacja o BPI Real Estate

BPI Real Estate jest spółką deweloperską prowadzącą działalność w Belgii, Polsce i Luksemburgu. Firma powstała 30 lat temu, od tego czasu zdobywając ogromne doświadczenie i know-how na rynku realizacji inwestycji mieszkaniowych, biurowych oraz handlowo-usługowych. Inwestycje BPI Real Estate charakteryzują się innowacyjnością i przyjaznym wpływem na środowisko, uwzględniając przy tym kwestie społeczne i energetyczne. Na wszystkich etapach realizacji inwestycji projekty dewelopera wyróżnia ponadto dbałość o szczegóły tak konstrukcyjne jak i technologiczne, tworząc tym samym przyjazne i harmonijne miejsca do życia i pracy.

BPI Real Estate należy do belgijskiej grupy kapitałowej CFE powstałej w 1880 r. i prowadzącej działalność w ramach trzech odrębnych filarów. Pierwszym filarem, za który odpowiada spółka zależna DEME, jest działalność w zakresie robót związanych z pogłębianiem akwenów wodnych, inżynierii środowiskowej oraz inwestycji hydrotechnicznych i infrastrukturalnych. Drugim filarem działalności grupy jest generalne wykonawstwo w zakresie robót budowlanych, technicznych i tych związanych z infrastrukturą kolejową prowadzonych pod marką CFE w Belgii, Luksemburgu, Polsce i Tunezji. Trzecim filarem zaś, za który odpowiada BPI Real Estate, jest działalność deweloperska obejmująca inwestycje na rynku nieruchomości.

 

Informacja o Acteeum

Acteeum Group jest prywatną międzynarodową firmą działającą na rynku nieruchomości komercyjnych oraz mieszkaniowych w Polsce podejmując się przeprowadzenia całego procesu deweloperskiego, od rozpoznania odpowiedniego terenu pod zabudowę poprzez etap projektowania, budowy, komercjalizacji, aż po zarządzanie i sprzedaż obiektów.

Podejście Acteeum do projektów bazuje na wieloletnim doświadczeniu i znajomości polskiego rynku oraz procesu deweloperskiego. Spółka jest partnerem biznesowym dużych firm instytucjonalnych, m.in. CBRE Global Investors, Immofinanz, NepiRockcastle, Equilis jak również współpracuje z inwestorami prywatnymi i firmami rodzinnymi. Acteeum skupia się na budowie dużych kompleksów handlowych oraz obiektów z przeznaczeniem na cele mieszkaniowe.

Acteeum posiada własne portfolio gruntów oraz negocjuje zakup kolejnych terenów pod budowę centrów handlowych, retail parków oraz na cele mieszkaniowe.

Więcej o Acteeum na stronie www.acteeum.pl