Centra handlowe realizowane przez Acteeum w formacie Power Center potwierdzają swoją atrakcyjność dla rynku detalicznego. Projekty prezentowane przez zespół Acteeum podczas tegorocznej edycji Shopping Center Forum 2022 przyciągnęły ogromną uwagę gości wydarzenia –najemców, partnerów biznesowych, media i inwestorów.

Realizowane aktualnie projekty – takie jak centra handlowe w Siemianowicach Śląskich, Koszalinie czy Ostródzie, poprzez osiągnięty już teraz wysoki poziom komercjalizacji oraz doskonale skomponowany mix najemców stanowią kontynuację otwartej z wielkim sukcesem w listopadzie 2021 Galerii Andrychów.

Liczne i ciekawe spotkania dotyczące prezentowanych i przyszłych projektów, które odbyliśmy z naszymi gośćmi zaowocowały wieloma nowymi inicjatywami i jeszcze silniej potwierdziły że projekty Acteeum stanowią awangardę rynku inwestycji detalicznych w Polsce.

– Podczas pierwszego dnia tarów SCF rozmawialiśmy z wieloma najemcami, partnerami i innymi uczestnikami rynku detalicznego. Niezwykle cenimy możliwość bezpośrednich spotkań, osobistych kontaktów oraz wymiany informacji i poglądów. Dzięki temu nie tylko przybliżamy naszym partnerom nasze aktualne projekty, ale także mamy możliwość „usłyszenia pulsu” rynku i dostosowaniu do niego naszych przyszłych przedsięwzięć.  Wszystko to sprawia, że jesteśmy w awangardzie tego rynku, zaś rynek potwierdza to niezwykłym entuzjazmem, z jakim odbiera nasze kolejne projekty.

– mówi Tomasz Szewczyk, Managing Partner Acteeum Central Europe.

Gorąco zapraszamy także na drugi dzień targów na nasze stoisko #340. Do zobaczenia!

Zachęcamy do obejrzenia relacji zdjęciowej z naszej obecności podczas pierwszego dnia SCF 2022: