Galeria Chełm – będąca wspólnym przedsięwzięciem Acteeum Group i Equlis Polska – ostatecznie kompletuje grono swoich najemców. Kompleksową ofertę tego pierwszego w Chełmie centrum handlowego wzbogacą dołączające właśnie dwie nowe marki gastronomiczne – Restauracja Olimp i Deli Pizza. Obie restauracje otworzą swe podwoje dla klientów wraz z otwarciem Galerii Chełm, zaplanowanym na pierwszy kwartał 2020.

 

Acteeum Group realizujące projekt Galerii Chełm wspólnie z Equilis Polska, sfinalizowało umowę najmu 2 lokali o łącznej powierzchni 208 mkw. z właścicielem marek restauracyjnych Olimp i Deli Pizza. Galeria Chełm uzupełni tym samym ofertę gastronomiczną o szeroki wachlarz popularnych dań serwowanych przez Restaurację Olimp oraz o menu inspirowane kuchnią włoską, dostępne w bistro Deli Pizza. Nowo otwierane lokale zajmą powierzchnie odpowiednio – 133 mkw. Restauracja Olimp oraz 75 mkw. Deli Pizza. Obydwa będą gotowe na przyjęcie Klientów w momencie otwarcia Galerii Chełm, planowanego na pierwszy kwartał 2020 roku.

 

– Niezmiernie się cieszymy, że dwie nasze wiodące marki znalazły się wśród najemców Galerii Chełm. To dwa dojrzałe brandy, które cieszą się ogromną popularnością wśród Klientów w całej Polsce. Chełm jest dla nas kolejnym ważnym punktem na mapie ekspansji. Decyzja o obecności w tym mieście była dla nas naturalna, lokalizacja spełnia wszystkie wymagania jakie stawiamy swoim destynacjom – mówi Piotr Niemiec właściciel Gastromall Group, twórca obu marek.

 

Restauracje OLIMP

Restauracje Olimp to  największa w Polsce i najszybciej rozwijająca się sieć restauracji typu fast casual dining. Oferuje najpopularniejsze dania kuchni europejskiej z elementami kuchni świata. Przepisy  bazują na najlepszych sezonowych i lokalnych produktach. Wszystkie dania przygotowywane są na miejscu przez doświadczonych Szefów Kuchni, a bogate menu, zmienne w ciągu dnia, pozwala na samodzielne skomponowanie  pełnowartościowego posiłku. Codziennie dostępne są także opcje wegetariańskie i wegańskie opracowane we współpracy z kampanią społeczną RoślinnieJemy. Wszystkie napoje – domowe kompoty, lemoniady, koktajle oraz warzywne i owocowe smoothies są przygotowywane na miejscu.

W Restauracjach Olimp to Gość decyduje o tym, jakie potrawy i w jakiej ilości znajdą się na jego talerzu, a płaci ujednoliconą cenę za 100 g jedzenia. Dzięki temu kontroluje wysokość rachunku, a na posiłek czeka tylko chwilę.

Sieć Restauracji Olimp liczy obecnie kilkadziesiąt lokali w całym kraju i stale się rozwija. Dzięki Karcie Klienta, każdy może uzyskać atrakcyjne rabaty na posiłki. Restauracje Olimp oferują również zniżki dla studentów.

Więcej informacji znaleźć można na stronie internetowej www.olimprest.pl, blogu z przepisami i poradami Szefów Kuchni www.kulinarnydoradca.pl oraz na profilu facebookowym pod adresem: facebook.com/restauracje.olimp.

 

Bistro Deli Pizza

Deli Pizza powstało z myślą o tych, którzy kochają pizzę. W Deli Pizza każdą pizzę Klienci komponują sami. Zamówienie trwa chwilę a pizza z ulubionymi dodatkami jest gotowa w 3 minuty. Wystarczy dodać świeżą bazylię lub rukolę, kroplę oliwy i odebrać gotowe danie. Możesz także zdać się na nas i zamówić skomponowaną przez nas pizzę – to proste i wygodne.

 

Galeria Chełm

Galeria Chełm na powierzchni 17,5 tys. mkw. zaoferuje 55 lokali handlowych oraz ponad 550 miejsc parkingowych. Działka, na której powstanie nowe centrum handlowe zlokalizowana jest ona u zbiegu ulic Lubelskiej i Rejowieckiej (także stanowiącej obwodnicę Chełma), w miejscu, stanowiącym główny węzeł komunikacyjny miasta. Swym zasięgiem Galeria Chełm obejmie blisko 300 tys. mieszkańców oraz ruch przygraniczny z Ukrainą i Białorusią.

Wśród najemców, którzy otworzą swoje salony w Galerii Chełm są już tak znane marki jak Lidl, CCC, SMYK, Rossmann, RTV Euro AGD, Martes Sport, Reserved, Sinsay, House, Cropp, home&you, Divers, Pepco, Swiss, Ziaja czy Księgarnie Świat Książki. Na rok przed otwarciem, poziom komercjalizacji obiektu przekroczył już 75%.

Otwarcie obiektu zaplanowano na pierwszy kwartał 2020 roku.

 

***

Informacja o Equilis

Equilis to firma deweloperska założona w 2006 roku przez Carla Mestdagh’a z założeniem prowadzenia działalności na belgijskim rynku nieruchomości. Obecnie realizuje i wspiera ambitne projekty handlowe, mieszkaniowe, biurowe i rewitalizacyjne, domy seniora, akademiki, a także miejsca rozrywki, przestrzenie kulturalne i publiczne. Equilis zrealizował do tej pory inwestycje komercyjne o łącznej powierzchni 250 000 mkw. oraz 757 lokali mieszkalnych, a w budowie lub przygotowaniu posiada kolejne 230 000 mkw. powierzchni na wynajem i 2 832 mieszkań.

Działalność Equilis w Europie jest zdywersyfikowana pod względem sektorowym i geograficznym, obejmując wszystkie aspekty procesu inwestycyjnego. Aktualnie firma posiada oddziały w Belgii, Francji, Hiszpanii, Luksemburgu, Holandii, Portugalii i Polsce. W 2019 roku planuje również debiut na kolejnych rynkach. www.equilis.net

 

Informacja o Acteeum

Acteeum Group jest prywatną międzynarodową firmą działającą na rynku nieruchomości komercyjnych oraz mieszkaniowych w Polsce, odejmującą się przeprowadzenia całego procesu deweloperskiego, od rozpoznania odpowiedniego terenu pod zabudowę, poprzez etap projektowania, budowy, komercjalizacji, aż po zarządzanie i sprzedaż obiektów.

Podejście Acteeum do projektów bazuje na wieloletnim doświadczeniu i znajomości polskiego rynku oraz procesu deweloperskiego. Spółka jest partnerem biznesowym dużych firm instytucjonalnych, m.in. CBRE Global Investors, Immofinanz, NepiRockcastle, Equilis jak również współpracuje z inwestorami prywatnymi. Acteeum skupia się na budowie dużych kompleksów handlowych oraz obiektów z przeznaczeniem na cele mieszkaniowe.

Acteeum posiada własne portfolio gruntów oraz negocjuje zakup kolejnych terenów pod budowę centrów handlowych, retail parków oraz na cele mieszkaniowe.

Więcej o Acteeum na stronie www.acteeum.pl