Centrum Handlowe Ogrody rusza z re-otwarciową kampanią reklamową informującą o zakończeniu kolejnego etapu rozbudowy Centrum oraz nowych markach dostępnych w galerii.

W związku z zakończeniem prac remontowych w przebudowywanej części Ogrodów, Centrum wystartowało z kampanią reklamową pod hasłem „Rośniemy jak Twoja ciekawość. Odsłaniamy nowe marki”, informującą o otwarciu zmodernizowanej części Centrum. Trwają prace budowlane w nowej części obiektu.

– Rozbudowa Centrum Handlowego Ogrody szybko postępuje. Już zakończyliśmy prace budowlane
w przebudowywanej części Ogrodów. Wciąż otwieramy tam nowe sklepy, jeszcze w grudniu oferta powiększy się do ponad 20 marek. Postanowiliśmy poinformować o tym naszych klientów i zaprezentować centrum w zupełnie nowej odsłonie. Dlatego zdecydowaliśmy się na kampanię reklamową pod hasłem „Rośniemy jak Twoja ciekawość. Odsłaniamy nowe marki”. Mamy nadzieję, że zachęci ona do odwiedzenia zmodernizowanej części galerii. Oprócz zakupów nasi klienci będą mogli przekonać się jak będzie wyglądało nowe Centrum wewnątrz po zakończeniu rozbudowy – podsumowuje Marcin Skowroński, Asset Manager CBRE Global Investors, przedstawiciel inwestora rozbudowy Ogrodów.

Kampania skierowana jest do klientów z Elbląga oraz okolic, a także do mieszkańców obwodu kaliningradzkiego. Obejmować będzie reklamę na nośnikach outdoor – billboardy na terenie Elbląga i okolic, a także banery reklamowe na portalach internetowych lokalnych oraz kaliningradzkich. Dodatkowo zostanie rozdystrybuowanych ponad 80 tysięcy ulotek w Elblągu oraz na terenie obwodu kaliningradzkiego.

Poziom komercjalizacji Ogrodów znacząco przekracza 60%. Swoje sklepy w przebudowanej części CH Ogrody otworzyły już sieci RTV EURO AGD, CCC, Deichmann, Vision Express, Quiosque, Apart (tymczasowe stosika), Orange, Crux, YES, Esotiq, Plus GSM, T-mobile, In Medio oraz Play. Nieprzerwanie swoich klientów obsługuje hipermarket Carrefour. Po zakończeniu rozbudowy na dwóch poziomach znajdzie się 130 sklepów i punktów usługowych, m.in. Reserved, H&M, New Yorker, Rossmann, Crop Town, Mohito, House, Sinsay, Home&You, Douglas, Camaieu, Orsay, Sizeer, McDonald’s, Matras, Apteka Centrum, Wojas, Apart, Trojan Horse, Grycan, Dobre Smaki, Piekarnia Raszczyk, Jubirex, Plus GSM, Perfect Clean, Delikatesy Kogutek, Swiss, Centrum Wczasowe – Wakacje.pl, Kantor, Yves Rocher oraz wielosalowe kino. Na trzech poziomach centrum zaplanowany został parking na ok. 1000 miejsc.

Inwestorem projektu jest CBRE Global Investors Poland, a za rozbudowę i komercjalizację odpowiada firma Acteeum Central Europe, którą w zakresie najmu wspiera CBRE Sp. z o.o. Autorem projektu architektonicznego jest pracownia ESA. Generalnym Wykonawcą jest PORR (Polska) SA.

Centrum Handlowe Ogrody to pierwszy powstały w 2002 roku kompleks handlowo – usługowy w Elblągu skupiający pod jednym dachem duży hipermarket oraz galerię sklepów. Centrum jest zlokalizowane przy ul. Pułkownika Dąbka z dogodnym dojazdem. Obecnie CH Ogrody znajduje się w fazie rozbudowy, której zakończenie planowane jest na rok 2014. W trakcie prac budowlanych centrum funkcjonuje w ograniczonej formie. W nowej odsłonie Ogrody będą najbardziej nowoczesnym i największym centrum handlowym w regionie. CBRE Global Investors, spółka zarządzająca Centrum Handlowym Ogrody, po zakończeniu prac będzie ubiegało się o certyfikat BREEAM dla elbląskiego obiektu. Certyfikat potwierdza proekologiczność zastosowanych technologii i całego procesu budowy nowego centrum handlowego oraz przyjazność budynku dla użytkowników i otoczenia.