Galeria Chełm, która będzie pierwszą galerią handlową w Chełmie przyciąga kolejnych dużych najemców. Umowę najmu lokalu o powierzchni 782 mkw. podpisał właśnie właściciel marki RTV Euro AGD – lidera rynku urządzeń i artykułów elektronicznych oraz gospodarstwa domowego. Współinwestorem oraz podmiotem komercjalizującym Galerii Chełm jest Acteeum, specjalizujące się w realizacji projektów centrów handlowych oraz retail parków.

 

Do grona marek otwierających swoje salony w Galerii Chełm dołącza właśnie RTV Euro AGD. Dzięki ofercie tej znanej i cenionej sieci sklepów z elektroniką i sprzętem gospodarstwa domowego Galeria Chełm umocni swoją pozycję centrum handlowego kompleksowo realizującego potrzeby zakupowe klientów. RTV Euro AGD otworzy w Galerii Chełm przestronny, nowoczesny salon o powierzchni 782 mkw.

Będzie to już drugi sklep sieci w Chełmie, co pokazuje jak istotne jest to dla nas miasto pod względem sprzedaży. Zdecydowaliśmy się na lokalizację w nowej galerii ponieważ sądzimy, że będzie to ośrodek o charakterze nie tylko lokalnym ale i regionalnym. Zwłaszcza, że takiej galerii handlowej w Chełmie do tej pory nie było a lokalizacja obiektu jest znakomita. – wyjaśnia Tomasz Siedlecki, Dyrektor Marketingu RTV Euro AGD w Polsce.

RTV Euro AGD jest polskim przedsiębiorstwem, które działa na rynku od 25 lat. Od lat marka jest klasyfikowana na wysokich pozycjach w rankingach największych polskich przedsiębiorstw („Polityka”, „Parkiet”, „Rzeczpospolita”). Obecnie RTV Euro AGD posiada 270 sklepów w 171 miejscowościach w całej Polsce. Dzięki nim Klienci mogą łatwo skorzystać z kompleksowej oferty elektroniki i sprzętu gospodarstwa domowego, mając także do dyspozycji wygodne, bezpłatne parkingi oraz długie, dogodne godziny otwarcia.

 

Galeria Chełm

Galeria Chełm na powierzchni 17,5 tys. mkw. zaoferuje 55 lokali handlowych oraz ponad 550 miejsc parkingowych. Działka, na której powstanie nowe centrum handlowe zlokalizowana jest ona u zbiegu ulic Lubelskiej i Rejowieckiej (także stanowiącej obwodnicę Chełma), w miejscu, stanowiącym główny węzeł komunikacyjny miasta. Swym zasięgiem Galeria Chełm obejmie blisko 300 tys. mieszkańców oraz ruch przygraniczny z Ukrainą i Białorusią.

Wśród najemców, którzy otworzą swoje salony w Galerii Chełm są już tak znane marki jak Lidl, CCC, SMYK czy Rossmann. Na rok przed otwarciem, poziom komercjalizacji obiektu przekroczył już 70%.

Prace budowlane rozpoczną się jeszcze w trzecim kwartale 2018 roku, zaś otwarcie obiektu zaplanowano na drugą połowę 2019 roku.