Oferta zakupowa Galerii Chełm, wspólnego przedsięwzięcia Acteeum i Equilis powiększyła się za sprawą nowego najemcy. Sieć Deichmann otworzy tam salon o powierzchni 470 mkw., w którym zaoferuje klientom szeroką gamę obuwia na każdą okazję.

  

Do grona najemców Galerii Chełm dołączył właśnie nowy partner – lider rynku obuwniczego, sieć Deichmann. Wraz ze swoim szerokim asortymentem doskonale wkomponuje się kompleksową ofertę zakupową pierwszego chełmskiego centrum handlowego.

– Jesteśmy niezwykle zadowoleni z obecności marki Deichmann w Galerii Chełm. Dołączenie marki Deichmann do naszego chełmskiego projektu nie tylko doskonale wpisuje się w różnorodną i wszechstronną ofertę tego pierwszego centrum handlowego w mieście, ale także potwierdza znaczenie lokalnego rynku dla obuwniczego lidera. Co więcej, finalizacja umowy najmu pozwoliła Galerii Chełm niemal całkowicie skompletować portfel najemców, przekraczając tym samym 90-procentowy poziom komercjalizacji – wyjaśnia Mariusz Kowalczyk, Leasing Director, Acteeum Central Europe.

 

Poza tradycyjnymi markami takimi jak: Graceland, Gallus czy Medicus, sklepy Deichmann zaoferują swoim klientom wysokiej jakości eleganckie buty marki 5th Avenue oraz Catwalk. Na dzieci będą czekać wygodne buty Elefanten. Miłośnicy sportu wybiorą przede wszystkim obuwie Victory, a także  Adidas, Nike czy Fila.

 

– Cieszymy się na nadchodzące otwarcie. Nasza strategia dynamicznego i sukcesywnego rozwoju ekspansji jest niezmiennie realizowana dzięki czemu, jesteśmy obecni we wszystkich kluczowych centrach handlowych w Polsce. Nie inaczej jest i tym razem – mówi Marcin Detko Senior Manager ds. ekspansji, Deichmann. – Wierzymy, że doskonała lokalizacja oraz nasza szeroka oferta spotka się z niezmiernym zainteresowaniem wśród klientów Galerii Chełm – dodaje M. Detko.

 

Deichmann

Deichmann to wiodąca marka zarówno na niemieckim, jak i europejskim rynku obuwniczym. Oferuje szeroki asortyment butów dla każdej grupy wiekowej dbając nie tylko o  doskonałą relację ceny do jakości, ale także pozostając w najnowszych trendach sezonu.

Ponad 20-letnia historia marki w Polsce to pasmo dynamicznego rozwoju sieci sklepów, jak i przemian w samym przedsiębiorstwie, które od początku swej działalności dzielnie stawia czoła obuwniczej konkurencji. Wysoka dynamika rozwoju, nowoczesne rozwiązania i sukcesywne zapełnianie nisz rynkowych to rezultat pionierskich działań w branży, którymi lider handlu obuwniczego charakteryzuje się od lat.

 

Galeria Chełm

Galeria Chełm na powierzchni 17,5 tys. mkw. zaoferuje 55 lokali handlowych oraz ponad 550 miejsc parkingowych. Działka, na której powstaje nowe centrum handlowe zlokalizowana jest ona u zbiegu ulic Lubelskiej i Rejowieckiej (także stanowiącej obwodnicę Chełma), w miejscu, stanowiącym główny węzeł komunikacyjny miasta. Swym zasięgiem Galeria Chełm obejmie blisko 300 tys. mieszkańców oraz ruch przygraniczny z Ukrainą i Białorusią.

Wśród najemców, którzy otworzą swoje salony w Galerii Chełm są już tak znane marki jak Lidl, CCC, SMYK, Rossmann, RTV Euro AGD, Martes Sport, Reserved, Sinsay, House, Cropp, home&you, DIVERSE, Pepco, Swiss, KiK, 4F, Ziaja, Esotique, Deichamann, Play, Kantor Komes, restauracje Olimp i Deli Pizza, czy Księgarnie Świat Książki. Na ponad pół roku przed otwarciem, poziom komercjalizacji obiektu przekroczył już 90%.

Otwarcie obiektu zaplanowano na pierwszy kwartał 2020 roku.

 

***

Informacja o Equilis

Equilis to firma deweloperska założona w 2006 roku przez Carla Mestdagh’a z założeniem prowadzenia działalności na belgijskim rynku nieruchomości. Obecnie realizuje i wspiera ambitne projekty handlowe, mieszkaniowe, biurowe i rewitalizacyjne, domy seniora, akademiki, a także miejsca rozrywki, przestrzenie kulturalne i publiczne. Equilis zrealizował do tej pory inwestycje komercyjne o łącznej powierzchni 250 000 mkw. oraz 757 lokali mieszkalnych, a w budowie lub przygotowaniu posiada kolejne 230 000 mkw. powierzchni na wynajem i 2 832 mieszkań.

Działalność Equilis w Europie jest zdywersyfikowana pod względem sektorowym i geograficznym, obejmując wszystkie aspekty procesu inwestycyjnego. Aktualnie firma posiada oddziały w Belgii, Francji, Hiszpanii, Luksemburgu, Holandii, Portugalii i Polsce. W 2019 roku otworzyła biuro w Niemczech oraz planuje debiut na kolejnych rynkach. www.equilis.net

 

Informacja o Acteeum

Acteeum Group jest prywatną międzynarodową firmą działającą na rynku nieruchomości komercyjnych oraz mieszkaniowych w Polsce, odejmującą się przeprowadzenia całego procesu deweloperskiego, od rozpoznania odpowiedniego terenu pod zabudowę, poprzez etap projektowania, budowy, komercjalizacji, aż po zarządzanie i sprzedaż obiektów.

Podejście Acteeum do projektów bazuje na wieloletnim doświadczeniu i znajomości polskiego rynku oraz procesu deweloperskiego. Spółka jest partnerem biznesowym dużych firm instytucjonalnych, m.in. CBRE Global Investors, Immofinanz, NepiRockcastle, BPI, Equilis jak również współpracuje z inwestorami prywatnymi. Acteeum skupia się na budowie dużych kompleksów handlowych oraz obiektów z przeznaczeniem na cele mieszkaniowe.

Acteeum posiada własne portfolio gruntów oraz negocjuje zakup kolejnych terenów pod budowę centrów handlowych, retail parków oraz na cele mieszkaniowe.

Więcej o Acteeum na stronie www.acteeum.pl