Komercjalizacja powstającej w Tomaszowie Mazowieckim Galerii Tomaszów cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem najemców. Sfinalizowano właśnie kolejną umowę najmu na jedną z kluczowych powierzchni w centrum. Do grona najemców dołączyła sieć Smyk. W pierwszej nowoczesnej galerii handlowej w mieście Smyk zajmie powierzchnię 500 m kw. i będzie to pierwszy salon sieci w mieście. Planowane otwarcie obiektu to jesień br.

Smyk, wiodąca polska sieć z branży odzieżowej i artykułów dziecięcych, w Galerii Tomaszów znajdzie się w sąsiedztwie takich marek, jak m.in. H&M, Reserved, House, Cropp Town, Sinsay, Diverse, 4F, RTV Euro AGD, CCC, Rossmann, Apteka Benefactor. Operatorem spożywczym Galerii jest Intermarche.

– Smyk jest już kolejną z kluczowych sieci obok m.in. marki H&M, która w Galerii Tomaszów otworzy dwupoziomowy salon na powierzchni 1 800 m kw., jakie wprowadziliśmy do oferty Galeria Tomaszów jednocześnie wprowadzając markę do miasta. Już na jesieni br. nasi klienci będą mogli dokonać pierwszych zakupów w pierwszym centrum handlowym w mieście, które zapewni mieszkańcom Tomaszowa Mazowieckiego i regionu zróżnicowaną i atrakcyjną ofertę handlową dotychczas znaną im wyłącznie z Łodzi czy Warszawy, gdzie musieli udawać się w celach zakupowych – mówi Mariusz Kowalczyk, Leasing Director Acteeum Central Europe

Galeria Tomaszów na powierzchni 17 000 m kw. będzie oferowała około 75 lokali oraz supermarket o powierzchni ponad 2 300 m kw. Centrum handlowe obejmie swoim zasięgiem ponad 210 tys. Mieszkańców, podkreślając swój ponadlokalny charakter. Projekt architektoniczny obiektu odwzoruje fragmenty istniejącej historycznej budowli fabryki włókienniczej, włączając je do utrzymanej w stylistyce fabryki elewacji. Prace konstrukcyjne rozpoczęły się w listopadzie 2015 r., a otwarcie obiektu zaplanowano na czwarty kwartał 2016 roku.