Realizowane aktualnie przez Acteeum trzy projekty parków handlowych okazały się strzałem w dziesiątkę podczas tegorocznej edycji Shopping Center Forum. Reail-parki w Koszalinie, Ostródzie i Siemianowicach Śląskich zyskały niezwykle przychylne przyjęcie uczestników pierwszego dnia targów, trafiając idealnie w obecną specyfikę rynku centrów handlowych.

 

Trzy prowadzone z niezwykłym rozmachem projekty Acteeum w trzech regionach Polski – Koszalin Power Center, Galeria Siemianowice i Ostróda Power Center – wychodzą dokładnie naprzeciw aktualnym oczekiwaniom rynku. Zapewniają one zarówno doskonałe lokalizacja w każdym z reprezentowanych miast i regionów, świetną ofertę marek i usług oraz format parków handlowych, tak ceniony w aktualnych uwarunkowaniach.

– W trakcie licznych spotkań i rozmów pierwszego dnia targów SCF, zainteresowanie i entuzjazm naszych gości potwierdzał doskonałe wpasowanie się naszej aktualnej gamy projektów w bieżące trendy rynku detalicznego. Co więcej, możliwość zaoferowania atrakcyjnych przestrzeni handlowych jednocześnie w trzech tak perspektywicznych lokalizacjach jak nasze działki w Koszalinie, Siemianowicach i Ostródzie pozwala nam na strategiczne wpisanie się w plany ekspansji naszych najemców.

– mówi Tomasz Szewczyk, Managing Partner Acteeum Central Europe.

Już teraz zapraszamy na drugi dzień targów na nasze stoisko #345. Do zobaczenia!

 

Zachęcamy także obejrzenia relacji zdjęciowej z naszej obecności podczas pierwszego dnia SCF 2021: