Centrum handlowe VIVO! w Stalowej Woli przyciąga marki zarówno międzynarodowe jak i krajowe. Umowę najmu podpisała m.in. francuska sieć supermarketów Intermarché, która w budowanym aktualnie obiekcie będzie funkcjonować jako operator spożywczy. Wśród innych marek, które zawarły już kontrakty na wynajem powierzchni są m.in. H&M, Media Expert oraz Martes Sport. VIVO! to marka należąca do IMMOFINANZ Group, a projekt w Stalowej Woli jest realizowany przez firmę we współpracy z Acteeum Group. Otwarcie centrum handlowego planowane jest na czwarty kwartał 2015 roku.

Sieć supermarketów Intermarché posiada w Polsce już ponad 200 sklepów. Kolejny zostanie otwarty w VIVO! Stalowa Wola, gdzie francuska marka wynajęła prawie 2,500 m kw. powierzchni. Operator spożywczy zaproponuje w nowej lokalizacji to, z czego słynie Intermarché, czyli szeroki wybór wysokiej jakości świeżych produktów, a wszystko to w rozsądnych cenach.

H&M, znana marka odzieżowa, zaprezentuje swoje kolekcje na powierzchni prawie 1.800 m kw. Ponadto kolejną marką z sektora odzieżowego w VIVO! Stalowa Wola będzie oferujący ubrania sportowe Martes Sport – ponad 400 m kw.

Przyszli goście VIVO! Stalowa Wola będą mogli również skorzystać z oferty jednego z największych graczy na polskim rynku sprzętu AGD i elektroniki użytkowej – Media Expert, który podpisał umowę na wynajem prawie 840 mkw.

Dodatkowo, oferta stalowowolskiego centrum handlowego zostanie wzbogacona o biuro podróży My Travel oraz salonik prasowy Kolporter.

„Od momentu ogłoszenia naszych planów związanych z powstaniem VIVO! Stalowa Wola i rozpoczęciem procesu komercjalizacji, otrzymujemy bardzo pozytywne opinie ze strony najemców. Jesteśmy przekonani, że szeroki i zróżnicowany zakres oferty, a także element mody i rozrywki, na którym się skupiamy, zapewni, że VIVO! Stalowa Wola stanie się nowym punktem nie tylko zakupowej ale także rozrywkowej mapy Stalowej Woli” – powiedział Eduard Zehetner, prezes IMMOFINANZ Group. „Informacje o kolejnych najemcach będziemy przekazywali w najbliższym czasie”.

VIVO! w Stalowej Woli będzie miało około 32,000 m kw. powierzchni najmu z łącznie ponad 80 sklepami. IMMOFINANZ Group prowadzi tę inwestycję wraz ze spółką Acteeum Group, (podział udziałów w projekcie: 86% IMMOFINANZ Group, 14% Acteeum Group).