IMMOFINANZ sfinalizował sześć kolejnych umów najmu dla swojego stalowowolskiego projektu handlowego VIVO! Do grona najemców nowego centrum handlowego dołączyły takie sklepy modowe jak Medicine, Quiosque i Diverse, a także marka Swiss. Ponadto oferta gastronomiczna VIVO! Stalowa Wola została wzbogacona o kawiarnię i lodziarnię Carte d’Or oraz restaurację azjatycką Silver Dragon. Otwarcie centrum handlowego w Stalowej Woli, które IMMOFINANZ realizuje wspólnie z partnerem Acteeum Group, planowane jest na 5 listopada br.

Oferta modowa VIVO! Stalowa Wola zostanie poszerzona o markę dedykowaną stricte dla kobiet – Quisque, która w swoich kolekcjach stawia na ponadczasową klasykę, dopełnioną nowoczesnymi elementami. Ponadto w centrum handlowym znajdą się także – sklep jednej z wiodących marek modowych Diverse oraz Medicine, która określa znajdujące się w swojej ofercie ubrania jako oryginalne oraz indywidualne.

W założeniach VIVO! powinno kojarzyć się nie tylko z zakupami, ale także z odpowiednio dopasowaną ofertą gastronomiczną. Ta w centrum w Stalowej Woli uzupełniona zostanie o kawiarnię Cart d’Or, która w swoim menu posiada nie tylko szeroką selekcję deserów lodowych, ale także ciasta, gofry i koktajle. Natomiast zwolennicy kuchni azjatyckiej już niebawem będą mogli spróbować dań restauracji Silver Dragon, która oferuje pyszne potrawy wywodzące się z Tajlandii, Wietnamu i Chin, przygotowywane przez rodowitych mistrzów kuchni z Azji.

Ponadto lista najemców stalowowolskiego centrum handlowego zostanie wzbogacona także o sklep z najlepszymi zegarkami światowych producentów – Swiss.

„Do otwarcia VIVO! Stalowa Wola pozostało już mniej niż dwa miesiące, a nasz tzw. tenant mix dla tego obiektu handlowego nabiera finalnego kształtu.” – powiedział Jacek Wesołowski, Country Manager Development, IMMOFINANZ Poland. „Dla przyszłej większej wygody odwiedzających nie tylko udostępnimy przestronny parking, ale co ważne uzgodniliśmy możliwość zatrzymywania się na nowo powstałym przystanku, kilku istniejących linii miejskiej i podmiejskiej komunikacji autobusowej, tak by każdy mieszkaniec Stalowej Woli mógł łatwo dotrzeć do VIVO!” – dodał.

VIVO! w Stalowej Woli będzie miało blisko 32.000 m kw. powierzchni najmu z łącznie ponad 80 sklepami. IMMOFINANZ Group prowadzi tę inwestycję wraz ze spółką Acteeum Group, (podział udziałów w projekcie: 86% IMMOFINANZ Group, 14% Acteeum Group).