Już dzisiaj Rockcastle i Acteeum otwierają drugi w tym miesiącu wspólnie zrealizowany projekt galerii handlowej. Po otwarciu Galerii Wołomin na początku miesiąca od 27 października, mieszkańcy Tomaszowa Mazowieckiego zyskali miejsce gdzie będą mogli dokonywać kompleksowych zakupów, ale także zrelaksować się w kinie, zadbać o swoją sylwetkę w klubie fitness oraz spędzić czas w przyjaznej części restauracyjnej w zrekonstruowanych zabytkowych wnętrzach obiektu.

Na ponad 18 tysiącach metrów kwadratowych najmu, mieszkańcy znajdą wiele wyczekiwanych i nieobecnych dotąd w Tomaszowie Mazowieckim marek. W tej grupie znajdują się m.in. wielosalowe kino Helios oferujące swoim klientom jakość projekcji na najwyższym światowym poziomie, a także wyczekiwana sieć gastronomiczna – KFC. Hipermarket Intermarche zajmujący blisko 2 500 m2 GLA pozwoli zaspokoić codzienne potrzeby zakupowe, a szyta na miarę oferta modowa odpowie na oczekiwania wszystkich klientów. Wśród marek odzieżowych w Galerii Tomaszów znajdują się m.in. H&M, Reserved, Sinsay, Medicine, Cropp, House, Big Star, Levi’s i Diverse, marki obuwnicze reprezentują m.in. CCC i Deichmann, a dla dzieci swoje podwoje otworzył Smyk i Wójcik. W galerii nie zabrakło także biżuterii i dodatków (Apart, Swiss, Time Trend), multimediów i elektroniki (RTV Euro AGD, LP Electronic), licznych lokali usługowych takich jak pralnia Panda.. Na liście najemców znajdują się także popularnii, destynacyjni najemcy jak KiK, Pepco, czy drogeria Rossmann. Ofertę rozrywkową reprezentowaną przez kino uzupełni także nowoczesny klub fitness Fit Fabric oraz kids play.

Oferta galerii to jednak nie jej jedyny wyróżnik. Galeria Tomaszów szczyci się piękną architekturą, unikalnym połączeniem nowoczesności z historią, co tworzy niezwykły klimat obiektu. Obiekt stanowi odwzorowanie zabytkowej elewacji fabryki tekstylnej, która dawniej mieściła się na terenie. Do dyspozycji klientów został oddany parking na ponad 500 miejsc, a liczne nowoczesne rozwiązania technologiczne pozwoliły uzyskać certyfikat BREEAM.

Cztery dni otwarcia (27-30 października) obfitować będą w promocje dla klientów, jakie przygotowali najemcy. Wydarzenie uatrakcyjnią występy gwiazd, w dniach otwarcia w Galerii Tomaszów będzie można spotkać Cleo, Krzysztofa Ibisza, Maciej Musiała czy Maję Sablewską.

Galeria Tomaszów należy do Rockcastle Global Real Estate Company Limited i Acteeum Group. Generalnym wykonawcą obiektu jest PORR Polska, za koordynację techniczną najemców odpowiada DEKRA Zarządcą obiektu jest firma CBRE.

Galeria Tomaszów znajduje się w ścisłym centrum miasta u zbiegu ulic Warszawskiej, Barlickiego i Konstytucji 3-go Maja. To nowoczesny, wielofunkcyjny obiekt przyciągający klientów niezwykłą atmosferą oraz bogatą ofertą handlowo-usługowo-rozrywkową, jaką zapewnia ponad 60 sklepów i punktów usługowych, restauracje, klub fitness oraz wielosalowe kino działających wspólnie na powierzchni najmu wynoszącej 18,5 tys. m kw. To doskonałe miejsce udanych zakupów oraz spędzania wolnego czasu w gronie przyjaciół i rodziny. Wśród obecnych najemców galerii znajdują się cenione, sieciowe marki odzieżowe, w tym wiele dotąd niedostępnych w Tomaszowie Mazowieckim – H&M, Reserved, House, Cropp, Sinsay, Monnari, Quiosque, jak również regionalni przedsiębiorcy. Ofertę odzieżową Galerii Tomaszów uzupełniają sklep elektroniczny RTV Euro AGD, drogerie oraz salony z wyposażeniem wnętrz.

W przestrzeniach restauracyjnych Galerii Tomaszów klienci mogą korzystać z usług najbardziej popularnych sieci gastronomicznych, jak KFC czy Kebab King, a kino Helios oraz klub fitness Fit Fabric zapewnią im wspaniały czas wypełniony rozrywką i sportem. Kluczowym najemcą obiektu jest hipermarket spożywczy Intermarche. Na zmotoryzowanych Klientów czeka blisko 500 bezpłatnych miejsc parkingowych.