Pięć z obecnych w Polsce marek należących do odzieżowej grupy LPP otworzy swoje sklepy w budowanym aktualnie w Stalowej Woli centrum handlowym VIVO! Zgodnie z podpisaną umową, przyszli klienci tego obiektu, na łącznie 2.800 m kw. będą mogli wybierać z bogatej oferty tak znanych i lubianych salonów jak: Reserved, Mohito, House i Cropp, czy też będącym zupełnym novum w mieście: SiNSAY. VIVO! to marka należąca do IMMOFINANZ Group, a projekt w Stalowej Woli jest realizowany przez firmę we współpracy z Acteeum Group. Otwarcie centrum handlowego planowane jest na czwarty kwartał 2015 roku.

Zgodnie z decyzją LPP, grupa otworzy w stalowowolskim VIVO! sklepy pięciu swoich aktualnie obecnych w Polsce marek. Spośród nich największą powierzchnię, bo aż ponad 1.300 m kw. zajmie Reserved – oferujący najmodniejsze trendy modowe dla kobiet, mężczyzn jak i dzieci.

Skierowane głównie dla młodej klienteli House oraz Cropp to kolejne sklepy, które zagoszczą w VIVO! Stalowa Wola. Każdy z nich zajmie w budowanym centrum powierzchnię prawie 400 m kw. Dodatkowo na nieco ponad 300 m kw. powstanie lokal Mohito, ze swoją odzieżową propozycją skierowaną dla niezależnych, zorientowanych na trendach modowych kobiet.

Kolejna marka LPP w VIVO! – SiNSAY (prawie 400 m kw.) to zupełna nowość w Stalowej Woli. SiNSAY to najnowszy brand w portfelu LPP, który powstał w 2013 roku. Dedykuje on swoje kolekcje dziewczynom, które szukają inspiracji dla codziennych stylizacji, ale także niebanalnych zestawów imprezowych.

„Marki grupy LPP są już obecne w dwóch naszych funkcjonujących centrach handlowych, tj. w Tarasach Zamkowych w Lublinie oraz VIVO! Piła. Stąd też jest nam niezwykle miło móc kontynuować tę długotrwałą współpracę także przy okazji naszego centrum handlowego w Stalowej Woli” – powiedział Jacek Wesołowski, Country Manager Development, IMMOFINANZ Group Poland. „Otrzymujemy pozytywny odzew ze strony najemców i jesteśmy przekonani, że w niedalekiej przyszłości będziemy mogli ogłosić kolejne duże kontrakty” – dodał.

VIVO! w Stalowej Woli będzie miało blisko 32,000 m kw. powierzchni najmu z łącznie ponad 80 sklepami. IMMOFINANZ Group prowadzi tę inwestycję wraz ze spółką Acteeum Group, ).